Rozwiązania dla Firm

W DrGulewicz pomagamy firmom wykorzystać pełny potencjał lojalnego, zmotywowanego i dobrze przygotowanego zespołu, wyposażonego w niezbędne umiejętności i postawy do osiągania wysokiej wydajności. Dzięki naszym programom edukacyjnym i mentoringowym Twój zespół może odnosić sukcesy w warunkach zmieniającego się świata.

Poprawa wyników biznesowych poprzez rozwój pracowników.

Projektujemy i dostarczamy kursy oraz programy rozwojowe dla kadry zarządzającej firm, aby maksymalizować ich zaangażowanie i wpływ, zgodnie z potrzebami Twojej organizacji.

STACJONARNE

Organizujemy angażujące i dynamiczne wykłady oraz prelekcje. Możemy zaprojektować indywidualny program szkoleniowy dla firm lub przeprowadzić nasze popularne kursy w siedzibie firmy lub offsite.

ONLINE NA ŻYWO

Nasze wirtualne programy szkoleniowe prowadzone osobiście przez dr Gulewicz integrują Twoją organizację, aby wspólnie rozwiązywać złożone problemy, zwiększać produktywność i osiągać rezultaty.

SUBSKRYBCJA ONLINE

Wyposażamy zespoły w pełną bibliotekę naszych kursów i programów rozwoju przywództwa, wspieraną przez spotkania online na żywo oraz proces accountability. Wszystko w ramach wygodnej subskrypcji z elastycznymi harmonogramami cyfrowych szkoleń korporacyjnych.

Podejście, które przynosi wyniki biznesowe

EFEKTYWNOŚĆ
Zwrot z inwestycji czasu i pieniędzy
RZETELNOŚĆ
Wysoka jakość i rzetelność programów
AKTUALNOŚĆ
Podejście integrujące ponadczasowe zasady i wymogi przyszłości

Model rozwoju przywództwa, który przygotowuje liderów na wyzwania Czwartej Rewolucji Technologicznej

W DrGulewicz przyjęliśmy zupełnie nowe podejście do rozwoju przywództwa, opierając się na meta-analizach trendów zmian na rynku pracy oraz umiejętności przyszłości. 

Dr Gulewicz opracowała model rozwoju przywództwa, który uwzględnia potrzeby współczesnej rzeczywistości, przygotowując liderów do efektywnego radzenia sobie z wyzwaniami wynikającymi z dynamicznych i bezprecedensowych zmian w otoczeniu biznesowym.

Nasz framework dla trwałej transformacji w Twojej firmie

Nasze programy zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby w trwały i transformujący sposób podnieść umiejętności przywódcze w Twojej firmie na wyższy poziom. Nasza metodologia przynosi trwałe rezultaty, zaczynając od wywoływania zmiany sposobu myślenia i budowania odpowiednich postaw do rozwoju, a następnie łącząc je z umiejętnościami korporacyjnymi niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu.

Dr Maria Magdalena Gulewicz, EMBA

posiada niemal dwudziestopięcioletnie doświadczenie menedżerskie na stanowiskach przywódczych, obejmujące zarówno start-upy, jak i międzynarodowe korporacje z listy Fortune 500. Posiada stopień doktora nauk społecznych w dziedzinie zarządzania i jakości oraz tytuł Executive Master of Business Administration (EMBA) uzyskany na Central Connecticut State University (USA), a także tytuł magistra nauk prawniczych z zakresu administracji publicznej (specjalizacja z prawa pracy).

Posiada także dwa fakultety studiów podyplomowych z zakresu psychologii społecznej zdobyte w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (Akademia Psychologii Przywództwa pod kierunkiem J.Santorskiego) oraz na Uniwersytecie SWPS (program Masterclass of Management pod kierunkiem prof. D.Dolińskiego).

Jest cenioną doradczynią, edukatorką i autorką w dziedzinie zarządzania. Dodatkowo, jest założycielką platformy rozwoju przywództwa DrGulewicz, której celem jest poprawa standardów i jakości przywództwa poprzez doradztwo oraz rozwój liderek i liderów, aby mogli oni wprowadzać pozytywne zmiany w swoich społecznościach, poprawiając wyniki swoich organizacji, stwarzając lepsze warunki życia dla ludzi.

Dr Gulewicz posiada również wiedzę i doświadczenie w dziedzinie cyfrowego świata oraz rozwoju przedsiębiorczości online, zdobywane pod okiem światowej klasy ekspertów. Jest również uznaną wykładowczynią akademicką, mamą i inwestorką. Jej praca integruje wszystkie te różnorodne obszary.

REFERENCJE

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w rozwijaniu umiejętności przywódczych w Twojej firmie.

Podane przez Ciebie informacje będą wykorzystywane zgodnie z warunkami naszej polityki prywatności.

© 2024 DRGULEWICZ. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.