dr Maria Magdalena Gulewicz

założycielka | twórczyni programów

Założyłam DrGulewicz, aby inspirować i przygotowywać kobiety, by sięgały po role przywódcze. By miały ambicje rozwijać swoją karierę, realizować osobiste plany i marzenia, a przez to zmieniać świat na lepszy.

Swój sukces zawdzięczam konsekwentnej pracy, ale także pomocy innych ludzi, którzy pojawili się na mojej drodze, dzieląc się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Dziś to ja wyciągam moją rękę do Ciebie. Chcę Ci pomóc osiągnąć sukces zawodowy i żyć pełnią życia.

Niezależnie na jakim etapie jesteś. Czy jesteś na etacie, czy masz swój własny biznes. A może zrobiłaś sobie przerwę od pracy i znów chcesz do niej wrócić. Nie ważne czy dopiero zaczynasz, a może osiągnęłaś swoje pierwsze sukcesy, ale Twoja  kariera stanęła w miejscu. 

Moja historia

Kobiety powinny być ambitne nie tylko w dążeniu do spełnienia swoich marzeń, a także w dążeniu do zostania liderkami w swojej dziedzinie. Wiem, że ta wypowiedź może być błędnie zinterpretowana i że sugeruje, iż osądzam kobiety, które dokonały innego wyboru niż ja. Nic bardziej mylnego, uważam, że wszystkie mamy wybór. Jednocześnie uważam, że powinniśmy bardziej zachęcać kobiety do sięgania po role przywódcze.

Urodziłam się pod koniec lat 70′. Ten okres w Polsce nie należy do szczególnie udanych i raczej nie było podstaw do snucia marzeń o wielkiej karierze zawodowej. 

Nigdy nie miałam świadectwa „z czerwonym paskiem” i do liceum wierzyłam nauczycielom, że „nie należy wychodzić przed szereg”.

Dziś, z wykształcenia jestem prawniczką, ukończyłam Executive MBA na uczelni w USA, a także jestem doktorem nauk o zarządzaniu i jakości. Jestem autorką i współautorką książek biznesowych oraz wykładowcą akademickim.

Kiedy przed „trzydziestką” weszłam do Top Managementu jednej z największych potęg finansowych w Europie, pracowałam tam niespełna dwa lata. Wyzwanie było tym większe, że za chwilę na świat miał przyjść mój syn. 

Wytrwale i konsekwentnie  zdobywałam wiedzę, rozwijałam kluczowe relacje oraz umiejętności, aby przed „czterdziestką”, znaleźć się na liście „kluczowych stanowisk” i zarządzać budżetem >100 mln PLN.

Dziś jestem właścicielką prosperującego biznesu z sektora nieruchomości i chcę pomagać innym kobietom realizować swoje marzenia i zmieniać świat na lepszy.