Obecnie nie możesz dołączyć do kursu

PRZYWÓDZTWO KOBIET

Zarejestruj się, aby otrzymać  powiadomienie oraz ekskluzywne bonusy, gdy drzwi ponownie się otworzą!

Poczuj się pewnie w roli liderki w zaledwie 4 tygodnie

Kobiety, które pełnią funkcje kierownicze, stoją dziś w obliczu wyjątkowych wyzwań. Jeżeli jesteś na tej ścieżce, to ten kurs jest dla Ciebie. W zaledwie 4 tygodnie nauczę Cię podstawowych umiejętności i strategii sukcesu, abyś czuła się pewnie jako liderka realizując swoje aspiracje i marzenia.

Jak kurs Przywództwo Kobiet pomógł uczestniczkom

Otrzymałam doping do działania, do pracy nad sobą, wskazówki postępowania w życiu zawodowym, żeby już nie stać w miejscu, lub co gorsza w cieniu.

Anna

Świetny kurs dla podbudowania poczucia własnej wartości i uporządkowania siebie jako lidera.

Agnieszka

Rozwijałam systematycznie własną wizję działania i uświadomiłam sobie położenie kobiety w relacjach biznesowych i trudności, z jakim może ono się wiązać.

Justyna

FAQs

Ten kurs jest idealny dla kobiet na stanowiskach menedżerskich, które chcą czuć się pewnie w tej roli i wywierać pozytywny wpływ. Niezależnie na jakim etapie jesteś. Czy jesteś na etacie, czy masz swój własny biznes. A może zrobiłaś sobie przerwę od pracy i znów chcesz do niej wrócić. Nie ważne czy dopiero zaczynasz, a może osiągnęłaś swoje pierwsze sukcesy. Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze, a także traktujesz poważnie swój rozwój osobisty i profesjonalny, to ten kurs jest dla Ciebie.

Kurs trwa 4 tygodnie. 

W ciągu tygodnia potrzebujesz przeznaczyć około 2 godzin. 

Podczas tygodniowych spotkań na żywo, sesji Q&A oraz na prywatnej grupie na FB otrzymasz niezbędne wsparcie, jednak prywatne sesje 1-1 nie są częścią tego kursu. 

Spotkania na żywo oraz sesje Q&A odbywają się raz w tygodniu poprzez platformę ZOOM. Materiały do kursu oraz niezbędne wsparcie otrzymasz poprzez prywatną grupę na platformie Facebook. Wszystkie sesje są nagrywane więc możesz je obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie, w trakcie trwania kursu, na prywatnej grupie na platformie Facebook.

Tak. Spotkania na żywo oraz sesje Q&A są nagrywane więc możesz je obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie, w trakcie trwania kursu, na prywatnej grupie na platformie Facebook.

Zapisz się na listę i uzyskaj dostęp do bonusów specjalnych zanim ponownie otworzymy drzwi.