Osiągnęłaś sukces zawodowy, rozwinęłaś biznes
i masz wspaniale rozwijającą się karierę?

Na zewnątrz wszystko wygląda świetnie, ale co jakiś czas w Twoim życiu wydarzają się sytuacje, które sprawiają, że czujesz się jakbyś tkwiła w jakimś labiryncie obłędu.

A może w ten sposób życie chce Ci powiedzieć, że:

jeszcze nie poznałaś autentycznej siebie

ciągle nie odkryłaś swojej prawdziwej wartości

nadal nie osiągnęłaś swojego pełnego potencjału

Możemy posiadać status, auta, domy i dyplomy z prestiżowych uczelni… ale Twoja prawdziwa wartość nie jest związana z tymi atrybutami.

Jeżeli jesteś gotowa odkryć swój potencjał i odrzucić wszelkie ograniczające przekonania na temat Twoich możliwości, powinności i ról, to zapraszam Ciebie serdecznie na warsztat „Radykalne Odkrycia.”

Już czas…

odkryć swoją prawdziwą siłę i żyć wolną od ograniczeń

Podczas tego 3-godzinnego warsztatu dowiesz się, jak się wyzwolić się od ograniczeń i żyć zgodnie ze swoim potencjałem, wartościami i celami.  

odkryj brakujący element

zupełnie nowe podejście do rozwoju osobistego kobiet w biznesie

To nie brak motywacji czy wiedzy hamuje Twój postęp...
to są Twoje niewypowiedziane emocje i ograniczające przekonania.

Co o Dr Gulewicz mówią uczestniczki jej programów i kursów

Otrzymałam doping do działania, do pracy nad sobą, wskazówki postępowania w życiu zawodowym, żeby już nie stać w miejscu, lub co gorsza w cieniu.

Anna

Maria jest jednym z tych mentorów, którzy zmieniają wiele w karierze zawodowej, zapewniając całkiem inne spojrzenie na własny warsztat menedżerski i kompetencje przywódcze.

Natalia

Rozwijałam systematycznie własną wizję działania i uświadomiłam sobie położenie kobiety w relacjach biznesowych i trudności, z jakim może ono się wiązać.

Justyna
Poznaj prowadzącą

dr Maria Magdalena Gulewicz

Ekspertka w dziedzinie rozwoju przywództwa kobiet, która jest znana z konkretnego i praktycznego podejścia, wynikającego z połączenia obszernej wiedzy akademickiej z przeszło 20 letnim doświadczeniem biznesowym na poziomie FORTUNE100.

Uzyskała doktorat z zarządzania oraz dyplom MBA wydany przez Central Connecticut State University (USA). Posiada wyższe wykształcenie prawnicze oraz dwa fakultety z psychologii. Jest autorką i współautorka książek o tematyce biznesowej m.in. Jak odzyskać utraconą skuteczność (INFOR).

Warsztat „Radykalne Odkrycia” to rewolucja i propozycja zupełnie nowego podejścia do rozwoju osobistego kobiet w biznesie. Autorski program Dr Gulewicz skupia się na odkryciu autentycznej mocy i wykorzystaniu w pełni unikatowego potencjału drzemiącego w kobiecie. 

Zastosowane metody i narzędzia pozwolą Ci zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy i przełamać blokady, które dotąd Cię hamowały. Bez banałów, ogólników i klepania się po plecach.

Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczenia w kursie - sugestie Marii wprowadzam w warsztat pracy, cześć z nich przynosi już wymierne korzyści! Maria jest wartościowym doradcą, który dzieli sie wiedzą popartą doświadczeniami z serdecznością i poczuciem humoru!

Petra

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem podana w bardzo przystępnej i dostosowanej do potrzeb formie. Świetny kurs dla podbudowania poczucia własnej wartości i uporządkowania siebie jako lidera.

Agnieszka

Wiedza, doświadczenie i charyzma - tak mogę opisać Marię. Kurs naświetlił problemy i dał praktyczne rozwiązania. Dziękuję za pełne pasji warsztaty i zaangażowanie, które wyniosło rozumienie leadershipu na nowy wyższy poziom

Agata

Wykup dożywotni dostęp do warsztatu
oraz materiałów dodatkowych:

Cena regularna: 397 PLN