Gratuluję i witam Ciebie na kursie

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, aby zapoznać się z informacjami organizacyjnymi.

(Jeżeli nie znajdziesz maila ode mnie, proszę sprawdź SPAM lub folder z ofertami).

Zanim zaczniesz cokolwiek robić, proszę zapoznaj się uważnie z informacjami organizacyjnymi i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Ma to istotne znaczenie dla Twojego sukcesu podczas tego kursu, abyś zwiększyła swoją skuteczność i pewność w roli przywódczej jeszcze tego lata.  

Zaczynamy 2 sierpnia br.
Nie mogę się już doczekać!

KROK 1
Dołącz do prywatnej grupy na Facebook'u

Kurs online „Przywództwo Kobiet” będzie odbywał się w zamkniętej grupie na Facebook’u. To tutaj możesz dołączyć do społeczności menedżerek podobnych do Ciebie i zawierać wspierające relacje. To także tutaj znajdziesz wszystkie materiały do kursu, gdy tylko zostaną wydane dla uczestników. Będziemy zatwierdzać prośby o przyłączenie do grupy niedługo przed rozpoczęciem kursu, jednak aby nie przegapić tego momentu, wyślij swoją prośbę już dzisiaj. 

KROK 2
Zaznacz w kalendarzu i ustaw powiadomienia w telefonie

Kurs trwa od 2 do 29 sierpnia (4 tygodnie). Zarezerwuj sobie czas (około 1h.) w każdy poniedziałek, aby zapoznać się z materiałami oraz wykonać ćwiczenia, a także ustaw sobie przypomnienia na telefonie, aby dołączyć do nas podczas Sesji Q&A na żywo w każdy czwartek o godzinie 15:00. 

KROK 3
Dzielenie się, to troszczenie się

Moją misją jest inspirować i przygotowywać kobiety do przywództwa. Przygotowałam tą bezpłatną edycję kursu, ponieważ tego lata chcę pomóc 500 kobietom poczuć się pewnie w roli przywódczej. Ten kurs i zupełnie nowe doświadczenie edukacyjne mogłabym z powodzeniem sprzedać za kilka tysięcy złotych, dlatego zaproś na niego swoje bliższe i dalsze znajome, które mogłyby z niego skorzystać.

Wspierajmy się i wyrównajmy szanse kobiet w realizowaniu swoich aspiracji zawodowych i biznesowych.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

© 2021 DRGULEWICZ      REGULAMIN     POLITYKA PRYWATNOŚCI