kompleksowy PROGRAM rozwojowy dla kobiet w biznesie

Włącz się do gry!

Unikalny program szkoleniowy dla kobiet-liderek, które pragną rozwijać swoje umiejętności zawodowe, przygotować się do kolejnych etapów kariery oraz zwiększyć swoją zdolność do wywierania pozytywnego wpływu.

Wiele cech charakterystycznych dla kobiet daje nam przewagę w biznesie…

jednak często nieuświadomione nawyki hamują nasz rozwój i blokują dalszy awans.

Kobiety, które w sposób ciągły utrzymują władzę i wpływ, mają kilka wspólnych cech:

Mają WIZJĘ i znają swoją WARTOŚĆ

Potrafią budować i korzystać z SIECI KONTAKTÓW

Działają ŚWIADOMIE i NEGOCJUJĄ swoje szanse

Budują AUTORYTET PRZYWÓDCZY

Co mówiły uczestniczki programu:

Szerokie spektrum tematów dotyczących istoty przywództwa kobiet i związanych z nim wyzwań zostały fantastycznie przekazane w formie krótkich filmów oraz dodatkowych praktycznych materiałów. Są one świetnymi podpowiedziami, jak radzić sobie z różnymi wyzwaniami związanymi z przywództwem kobiet. Bezbłędny drogowskaz przewodzenia innym. Autentycznie, profesjonalnie i z charyzmą.

Wacława

Maria jest jednym z tych mentorów, którzy zmieniają wiele w karierze zawodowej, zapewniając całkiem inne spojrzenie na własny warsztat menedżerski i kompetencje przywódcze.

Natalia

Otrzymałam doping do działania, do pracy nad sobą, wskazówki postępowania w życiu zawodowym, żeby już nie stać w miejscu, lub co gorsza w cieniu. Brakowało mi takiego wsparcia. Dostałam go od Ciebie Mario 😀. Dzięki temu kursowi już od pierwszych zajęć, moje dni zarówno w pracy, jak i życiu osobistym są coraz bardziej satysfakcjonujące. Dziękuję 😘

Anna

To kompleksowy program stworzony z myślą o wspieraniu kobiet-liderek w:

Kobiety w biznesie stoją w obliczu wyjątkowych wyzwań. Jeżeli jesteś gotowa sięgnąć po więcej i zainwestować w swój rozwój, to zapraszam Cię do tego programu.

Zdobądź nowe umiejętności i naucz się sprawdzonych strategii, aby działać skuteczniej w zmieniającym się świecie

Podczas tego programu pomogę Ci ZIDENTYFIKOWAĆ, a następnie ZMIENIĆ nawyki, które powstrzymują dalszy rozwój Twojej kariery i przeszkadzają Ci w osiągnięciu pełnego potencjału w roli liderki. Będziesz intensywnie pracować, aby wprowadzić realne zmiany w kluczowych obszarach i uwolnić potencjał, który w sobie nosisz, a ja dostarczę Ci rzetelną wiedzę i sprawdzony proces.

Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczenia w kursie - sugestie Marii wprowadzam w warsztat pracy, cześć z nich przynosi już wymierne korzyści! Maria jest wartościowym doradcą, który dzieli sie wiedzą popartą doświadczeniami z serdecznością i poczuciem humoru!

Petra

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem podana w bardzo przystępnej i dostosowanej do potrzeb formie. Świetny kurs dla podbudowania poczucia własnej wartości i uporządkowania siebie jako lidera.

Agnieszka

Po pierwsze elastyczność- do poszczególnych sekcji kursu można zajrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie. Pozwala to na dopasowanie czasu poświęconego na kurs z zadaniami zawodowymi i prywatnymi. Przyznam się, że z racji małej ilości czasu przesłuchiwałam kurs w aucie- w drodze z i do pracy.

Adriana

Porozmawiajmy szczerze o kobietach w biznesie...

Kobiety napotykają na swojej drodze różne przeszkody natury instytucjonalnej i muszą o wiele bardziej się starać, żeby udowodnić, na co je stać.

 To fakt, który potwierdzają liczne badania. 

Jednak oprócz zewnętrznych barier, które stawia przed nami społeczeństwo, musimy jeszcze pokonać przeszkody, które tkwią w nas samych. 

Same mniej lub bardziej utrudniamy sobie życie. Przez to, że wycofujemy się podczas, gdy powinniśmy włączyć się do gry. 

To właśnie tym przeszkodom wewnętrznym powinnyśmy poświęcić na co dzień naszą uwagę. Przede wszystkim dlatego, że możemy nauczyć się same je kontrolować i pozbyć się tych barier już dziś.

W trakcie tego programu, skierowanego szczególnie do kobiet na stanowiskach menedżerskich oraz o dużym potencjale zawodowym, Dr Gulewicz przeprowadza uczestniczki przez specjalnie zaprojektowany proces, mający na celu zidentyfikowanie i zmianę nawyków i zachowań, które mogą stanowić przeszkodę w osiągnięciu pełnego potencjału.

Wiele z tych zachowań ma swoje korzenie w mocnych stronach kobiet, które mogły być korzystne na początku kariery uczestniczek, ale teraz mogą im szkodzić, zwłaszcza gdy przejmują więcej obowiązków i odpowiedzialności. 

Dwadzieścia lat doświadczenia i wiedza akademicka połączone w jeden program.

Program ten opiera się na prawdziwych doświadczeniach, meta-badaniach naukowych oraz rozmowach z kobietami-przywódczyniami, co nadaje mu unikalną praktyczność. Został starannie zaprojektowany przez dr Gulewicz, której długoletnie doświadczenie zawodowe zarówno w startupach, jak i firmach z listy FORTUNE 500, a także bezpośrednie zaangażowanie, gwarantuje autentyczność zawartej w programie wiedzy. Skuteczność prezentowanych strategii została potwierdzona zarówno naukowo, jak i w praktyce. Kurs powstawał przez ponad dwa lata, a każda prezentowana treść została starannie przemyślana, eliminując przypadkowość.

ZAWARTOŚĆ PROGRAMU:

WPROWADZENIE

 • Wstęp
 • Kobiety przewodzą inaczej
 • Stereotypy płci w biznesie

UWALNIANIE SIĘ OD OGRANICZAJĄCYCH NAWYKÓW

 • Co zrobić, kiedy utknęłaś
 • Jak kobiety opierają się zmianom
 • Jak przekonania hamują nasz rozwój
 • Jak zmienić swój sposób myślenia

POZNAJ SIEBIE I ZNAJ SWOJĄ WARTOŚĆ

 • Przywództwo i samoświadomość
 • Zrozum swoje kluczowe doświadczenia
 • Zdefiniuj swoje zasady przywódcze
 • Odkryj swoje wartości
 • Zdefiniuj swoje mocne strony

OKREŚL SWÓJ CEL

 • Zdefiniuj swoją wizję
 • Określ swoją „Strefę Geniuszu”
 • Przywództwo oparte na obietnicy (promise-driven leadership)
 • Co jest Twoją „SPRAWĄ” / powołaniem

BUDUJ SWOJĄ MARKĘ OSOBISTĄ I STAŃ SIĘ WIDOCZNA

 • Budowanie strategii kariery
 • Sztuka autopromocji

BUDUJ SWOJĄ SIEĆ RELACJI I NIE RÓB TEGO SAMA

 • Zbuduj zespół ekspertów
 • Buduj i korzystaj z sieci realcji
 • Nawiązuj i rozwijaj sojusze
 • Znajdź mentorów i sponsorów

NIE PODWAŻAJ SWOJEJ ZDOLNOŚCI DO PRZYWÓDZTWA

 • Uważaj na pułapkę doskonałości
 • Zasady zdrowego perfekcjonizmu
 • Nie jesteś od zadowalania innych
 • Zastanów się nad swoimi priorytetami

SZTUKA ASERTYWNOŚCI I PEWNOŚCI SIEBIE

 • Sukces a bycie lubianą
 • Jak przezwyciężyć syndrom oszusta
 • Jak sobie radzić z codziennymi wyzwaniami w pracy

BUDUJ SWÓJ AUTORYTET PRZYWÓDCZY

 • Spostrzeganie radarowe kobiet
 • Pułapka ciągłego rozmyślania
 • Multitasking a obecność przywódcza
 • Nie obniżaj swojej wartości
 • Zarządzaj swoimi emocjami, kontroluj słowa i bądź dyskretna

NEGOCJUJ TO, NA CZYM CI ZALEŻY

 • Przygotowanie do negocjacji z kluczowym graczem
 • Strategie radzenia sobie z oporem

WSPIERAJ PRZYWÓDZTWO KOBIET

 Programy DrGulewicz to innowacja w dziedzinie edukacji biznesowej, łącząca ponad 20 lat doświadczenia biznesowego i akademickiego z najbardziej skutecznymi strategiami dzisiejszego świata.  

 

Dr Gulewicz tworzy unikatowe na rynku Learning & Development programy, samodzielnie projektując i przeprowadzając swoje programy, w celu uzyskania  konkretnych wyników i prawdziwej transformacji eliminując myślenie życzeniowe i wyssane z palca teorie.

Wiedza, doświadczenie i charyzma - tak mogę opisać Marię. Kurs naświetlił problemy i dal praktyczne rozwiązania. Dziękuję za pełny pasji i zaangażowania kurs, który wyniósł zrozumienie leadershipu na wyższy poziom.

Agata

Maria Twoje światło przywódcy i mądrość mieszkająca nie tylko w Twoim umyśle, ale w Twoim wielkim sercu oraz wojen dzielenie się wiedzą jest dla nas wszystkich wzorem! Przy okazji pokazałaś nam, że można prowadzić kurs z wielką klasą, bardzo klarownie przekazywać najważniejsze podstawy #PrzywództwaKobiet jednocząc przy tym kilkaset osób i przekształcając je we wspaniałą społeczność.

Wacława

Żeby zmienić życie drugiego człowieka, czasem wystarcza jedno słowo, uśmiech, gest, książka, wreszcie Maria Magdalena Gulewicz!😀 porywasz swoimi wykładami i ćwiczeniami, jesteś bardzo skuteczna. Życzyłabym sobie w życiu samych takich nauczycieli, bo trzeba podkreślić, że tą trudną sztuką włada perfekcyjnie. Dziękuję Ci Mario 💗

Adriana

Prowadząca i autorka programu:

Dr Maria Magdalena Gulewicz uzyskała doktorat z zarządzania oraz dyplom MBA wydany przez Central Connecticut State University (USA). Posiada wyższe wykształcenie prawnicze oraz dwa fakultety z psychologii. Łączy przeszło 20 lat doświadczenia biznesowego m.in. w firmie z listy FORTUNE500 z obszerną wiedzą akademicką. 

Jest uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając liderki biznesu na całym świecie we wzmacnianiu ich umiejętności przywódczych. 

Jest wykładowcą akademickim oraz autorką i współautorką książek o tematyce biznesowej m.in. „Jak odzyskać utraconą skuteczność” (INFOR).

W 2021 roku założyła platformę DrGulewicz, w której realizuje swoją misję, pomagając kobietom odkryć swój potencjał w roli przywódczej i cieszyć się życiem w pełnej wolności. 

„Swój sukces zawdzięczam konsekwentnej pracy, ale także pomocy innych ludzi, którzy pojawili się na mojej drodze, dzieląc się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Dziś to ja wyciągam moją rękę do Ciebie. 

Chcę Ci pomóc osiągnąć sukces w roli liderki i żyć pełnią życia”.

To program dla kobiet, który kompleksowo łączy proces budowania kompetencji przywódczych z rozwojem samoświadomości menedżerskiej.

Program daje możliwość pracy w swoim własnym tempie i o dowolnym czasie

Specjalny proces powoduje, że zyskujesz nie tylko nowe umiejętności i zmieniasz dotychczasowy sposób myślenia o swojej karierze i biznesie. Zmieniasz myślenie o sobie – o swojej wartości, karierze i przywództwie. Jednocześnie nawiązując nowe, wspierające znajomości– stając się częścią społeczności kobiet podobnych do Ciebie. 

KORZYŚCI DLA TWOJEJ ORGANIZACJI

Kwintesencja zagadnień i konkretna propozycja sposobu przygotowania i postępowania w życiu zawodowym . Jestem pod wrażeniem. Już widzę, jakie błędy popełniałam i jak torpedowałam swoje kroki w przód.

Anna

Kocham ludzi za taką szczerość!

Monika

Rozwijałam systematycznie własną wizję działania i uświadomiłam sobie położenie kobiety w relacjach biznesowych i trudności, z jakim może ono się wiązać.

Justyna

Warunki udziału

Koszt programu:

2 500 PLN

Opcjonalnie: w trakcie lub po ukończeniu programu – 3 indywidualne sesje mentoringowe z Dr Gulewicz. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: contact@drgulewicz.pl

Świetnie przemyślany kurs, zarówno od strony merytoryki, szczególnie polecam menedżerom, którzy mogą czerpać garściami, jaki i od strony organizacji. Co jest szczególnie ważne dla zapracowanych szefów 🙂

Edyta

To nie tylko kurs, ale również coaching. Po każdym module wzrastasz w swoich kompetencjach. W każdej chwili możesz wrócić do filmów instruktażowych i krok po kroku zrobić benchmark swojej postawy.

Ela

Bardzo profesjonalne, rzeczowe, konkretne i pełne ćwiczeń zajęcia. Cały kurs przebiegł w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze.. Wiedzę posiadają zapewne wszyscy wykładowcy, ale nie każdy potrafi podzielić się nią w sposób przyjemny, niemęczący. Kurs z DrGulewicz, to czas spędzony przyjemnie i absolutnie wartościowo! Polecam.

Monika

FAQ

Program stworzony jest dla kobiet na stanowiskach menedżerskich, kierowniczych oraz właścicielek firm. Jednym z głównych motywów stworzenia tego programu jest pomoc kobietom, które już odnoszą sukcesy w swojej pracy, aby stały się jeszcze bardziej wpływowe i miały jeszcze większy pozytywny wpływ na świat. Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze, a także traktujesz poważnie swój rozwój osobisty i profesjonalny to ten program jest dla Ciebie. 

Ten program nie jest już programem NA ŻYWO. Możesz skorzystać z nagrań, zaprojektowanych tak, abyś mogła pracować we własnym tempie i pracować w dogodnym dla siebie momencie. NIE MA także już sesji na żywo dla tego programu. Jeżeli potrzebujesz procesu „accountability” oraz wsparcia w implementacji rozważ dostępną opcję indywidualnych sesji mentoringowych. 

Program składa się z  sekcji, z których każda zawiera kilka lekcji w postaci filmów wideo, materiałów audio, skryptów, quizów oraz ćwiczeń. Dostępne są także nagrania sesji na żywo.

Możesz pracować we własnym tempie i w dogodnym dla siebie czasie, jednak zaleca się zachowanie chronologii materiałów, ponieważ program został starannie zaprojektowany, aby prowadzić uczestniczki przez przemyślany proces rozwojowy.

Dodatkowo, każda uczestniczka otrzyma specjalny zeszyt ćwiczeń (workbook) oraz dostęp do zamkniętej grupy społeczności, gdzie będzie mogła uzyskiwać wsparcie od prowadzącej, a także nawiązywać relacje z innymi uczestniczkami programu wszystkich edycji programu.

W każdej chwili uczestniczki mogą skorzystać ze wsparcia dostępnego na zamkniętej grupie społecznościowej. Jeżeli potrzebujesz procesu „accountability” oraz wsparcia w implementacji rozważ dostępną opcję indywidualnych sesji mentoringowych z dr Gulewicz.

Tak. Platforma edukacyjna DrGulewicz jest w pełni mobilna. Dla swojej wygody możesz także pobrać specjalną aplikację. 

Dostęp do programu uzyskujesz na 12 m-cy od daty zakupu.

Po ukończeniu programu uzyskasz certyfikat potwierdzający udział i ukończenie programu.

Ten program jest towarem cyfrowym – po jego zakupie nie ma możliwości zwrotu.

© 2024 DRGULEWICZ. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.