Włącz się do gry!

Poznaj nawyki kobiet, które blokują ich potencjał w biznesie oraz strategie, jak działać skutecznie i w zgodzie ze sobą. 

Wiele cech charakterystycznych dla kobiet daje nam przewagę w biznesie…

jednak często nieuświadomione nawyki hamują nasz rozwój i blokują dalszy awans.

Kobiety, które w sposób ciągły utrzymują władzę i wpływ, mają CZTERY wspólne cechy:

Mają WIZJĘ

Potrafią nawiązywać KONTAKTY

Działają ŚWIADOMIE

Budują AUTORYTET

Kurs "Przywództwo Kobiet"
pomógł już wielu kobietom takim, jak Ty:

Szerokie spektrum tematów dotyczących istoty przywództwa kobiet i związanych z nim wyzwań zostały fantastycznie przekazane w formie krótkich filmów oraz dodatkowych praktycznych materiałów. Są one świetnymi podpowiedziami, jak radzić sobie z różnymi wyzwaniami związanymi z przywództwem kobiet. Bezbłędny drogowskaz przewodzenia innym. Autentycznie, profesjonalnie i z charyzmą.

Wacława

Maria jest jednym z tych mentorów, którzy zmieniają wiele w karierze zawodowej, zapewniając całkiem inne spojrzenie na własny warsztat menedżerski i kompetencje przywódcze.

Natalia

Otrzymałam doping do działania, do pracy nad sobą, wskazówki postępowania w życiu zawodowym, żeby już nie stać w miejscu, lub co gorsza w cieniu. Brakowało mi takiego wsparcia. Dostałam go od Ciebie Mario 😀. Dzięki temu kursowi już od pierwszych zajęć, moje dni zarówno w pracy, jak i życiu osobistym są coraz bardziej satysfakcjonujące. Dziękuję 😘

Anna

Podczas kursu dowiesz się:

Kobiety, w rolach przywódczych, stoją w obliczu wyjątkowych wyzwań. 

Jeżeli jesteś na tej drodze…

Zdobądź nowe umiejętności i naucz się strategii, abyś mogła działać skuteczniej i czuła się absolutnie pewnie realizując swoje aspiracje i marzenia.

Podczas tego kursu pomogę Ci ZIDENTYFIKOWAĆ, a następnie ZMIENIĆ nawyki, które powstrzymują dalszy rozwój Twojej kariery i przeszkadzają Ci w osiągnięciu pełnego potencjału. Będziemy intensywnie pracowały, abyś mogła wprowadzić realne zmiany w czterech krytycznych obszarach i uwolniła potencjał, który w sobie nosisz. 

Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczenia w kursie - sugestie Marii wprowadzam w warsztat pracy, cześć z nich przynosi już wymierne korzyści! Maria jest wartościowym doradcą, który dzieli sie wiedzą popartą doświadczeniami z serdecznością i poczuciem humoru!

Petra

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem podana w bardzo przystępnej i dostosowanej do potrzeb formie. Świetny kurs dla podbudowania poczucia własnej wartości i uporządkowania siebie jako lidera.

Agnieszka

Po pierwsze elastyczność- do poszczególnych sekcji kursu można zajrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie. Pozwala to na dopasowanie czasu poświęconego na kurs z zadaniami zawodowymi i prywatnymi. Przyznam się, że z racji małej ilości czasu przesłuchiwałam kurs w aucie- w drodze z i do pracy.

Adriana

Porozmawiajmy szczerze o kobietach w biznesie...

Kobiety napotykają na swojej drodze różne przeszkody natury instytucjonalnej i muszą o wiele bardziej się starać, żeby udowodnić, na co je stać.

 To fakt, który potwierdzają liczne badania. 

Jednak oprócz zewnętrznych barier, które stawia przed nami społeczeństwo, musimy jeszcze pokonać przeszkody, które tkwią w nas samych. 

Same mniej lub bardziej utrudniamy sobie życie. Przez to, że wycofujemy się podczas, gdy powinniśmy włączyć się do gry. 

Pielęgnujemy w sobie te wszystkie toksyczne komunikaty, które słyszymy przez całe życie. Że nie wypada mówić, co się myśli. Że należy sprawiać nikomu kłopotu i zajmować zbyt dużo jego przestrzeni. Że mamy być grzeczne i idealne. Że przede wszystkim mamy dbać o komfort innych i czekać, aż ktoś nas zauważy i pozwoli nam mówić. 

Te wszystkie uwarunkowania dostajemy „w pakiecie startowym” już w dzieciństwie. Problem w tym, że w dorosłym życiu rzadko zdajemy sobie z tego sprawę. Jednak kultywując te wzorce i przekazy same się ograniczamy i zaniżamy swoje oczekiwania względem tego, co mogłybyśmy osiągnąć. 

To właśnie tym przeszkodom wewnętrznym powinnyśmy poświęcić na co dzień naszą uwagę. Przede wszystkim dlatego, że możemy nauczyć się same je kontrolować i pozbyć się tych barier już dziś.

Już czas objąć przywództwo nad swoim życiem...

Przychodzi taki czas w życiu kobiety, kiedy w końcu uwalnia się od różnych zależności i uwarunkowań.

 Kiedy przygląda się sobie uważnie i z największą troską i zamienia się w kreatorkę swojego życia. 

Kiedy rozpoczyna nowy etap w swoim życiu, odważnie panując nad swoją niezależnością. 

Kiedy w końcu czuje się gotowa, by zająć swoje miejsce na świecie. 

Aby ruszyć z miejsca potrzebujesz:

 Kursy DrGulewicz to innowacja w dziedzinie edukacji biznesowej, łącząca ponad 20 lat doświadczenia biznesowego i akademickiego z najbardziej skutecznymi strategiami dzisiejszego świata.  

 

Dr Gulewicz tworzy unikatowe na rynku Learning & Development programy, współpracując z najlepszymi na świecie doradcami i mentorami biznesu. 

 

Jej podejście skupia się na konkretnych wynikach i prawdziwej transformacji eliminując myślenie życzeniowe, wyssane z palca teorie i „fałszywych bożków biznesu”. 

Wiedza, doświadczenie i charyzma - tak mogę opisać Marię. Kurs naświetlił problemy i dal praktyczne rozwiązania. Dziękuję za pełny pasji i zaangażowania kurs, który wyniósł zrozumienie leadershipu na wyższy poziom.

Agata

Maria Twoje światło przywódcy i mądrość mieszkająca nie tylko w Twoim umyśle, ale w Twoim wielkim sercu oraz wojen dzielenie się wiedzą jest dla nas wszystkich wzorem! Przy okazji pokazałaś nam, że można prowadzić kurs z wielką klasą, bardzo klarownie przekazywać najważniejsze podstawy #PrzywództwaKobiet jednocząc przy tym kilkaset osób i przekształcając je we wspaniałą społeczność.

Wacława

Żeby zmienić życie drugiego człowieka, czasem wystarcza jedno słowo, uśmiech, gest, książka, wreszcie Maria Magdalena Gulewicz!😀 porywasz swoimi wykładami i ćwiczeniami, jesteś bardzo skuteczna. Życzyłabym sobie w życiu samych takich nauczycieli, bo trzeba podkreślić, że tą trudną sztuką włada perfekcyjnie. Dziękuję Ci Mario 💗

Adriana

Poznaj Prowadzącą

Dr Maria Magdalena Gulewicz uzyskała doktorat z zarządzania oraz dyplom MBA wydany przez Central Connecticut State University (USA). Posiada wyższe wykształcenie prawnicze oraz dwa fakultety z psychologii. Łączy przeszło 20 lat doświadczenia biznesowego m.in. w firmie z listy FORTUNE100 z obszerną wiedzą akademicką. 

Jest uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając liderki biznesu na całym świecie we wzmacnianiu ich umiejętności przywódczych. 

Jest wykładowcą akademickim oraz autorką i współautorką książek o tematyce biznesowej m.in. „Jak odzyskać utraconą skuteczność” (INFOR).

W 2021 roku założyła platformę DrGulewicz, w której realizuje swoją misję, pomagając kobietom odkryć swój potencjał i cieszyć się życiem w pełnej wolności. 

„Swój sukces zawdzięczam konsekwentnej pracy, ale także pomocy innych ludzi, którzy pojawili się na mojej drodze, dzieląc się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Dziś to ja wyciągam moją rękę do Ciebie. 

Chcę Ci pomóc osiągnąć sukces w roli liderki i żyć pełnią życia”.


Ten kurs online daje Ci możliwość pracy w swoim własnym tempie i o dowolnym czasie. Specjalny proces powoduje, że zyskujesz nie tylko nowe umiejętnościzmieniasz dotychczasowy sposób myślenia o swojej karierze i biznesie. Zmieniasz myślenie o sobie – o swojej wartości, przywództwie i życiu. Jednocześnie nawiązując nowe, wspierające znajomości– stając się częścią społeczności kobiet podobnych do Ciebie. 

Kwintesencja zagadnień i konkretna propozycja sposobu przygotowania i postępowania w życiu zawodowym . Jestem pod wrażeniem. Już widzę, jakie błędy popełniałam i jak torpedowałam swoje kroki w przód.

Anna

Kocham ludzi za taką szczerość!

Monika

Rozwijałam systematycznie własną wizję działania i uświadomiłam sobie położenie kobiety w relacjach biznesowych i trudności, z jakim może ono się wiązać.

Justyna

Płatność jednorazowa:

Oferta specjalna „Early bird”

997 PLN

Płatność w 2 ratach:

Oferta specjalna „Early bird”

2x 550 PLN

PLUS, JEŚLI ZDECYDUJESZ SZYBKO:

Świetnie przemyślany kurs, zarówno od strony merytoryki, szczególnie polecam menedżerom, którzy mogą czerpać garściami, jaki i od strony organizacji. Co jest szczególnie ważne dla zapracowanych szefów 🙂

Edyta

To nie tylko kurs, ale również coaching. Po każdym module wzrastasz w swoich kompetencjach. W każdej chwili możesz wrócić do filmów instruktażowych i krok po kroku zrobić benchmark swojej postawy.

Ela

Bardzo profesjonalne, rzeczowe, konkretne i pełne ćwiczeń zajęcia. Cały kurs przebiegł w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze.. Wiedzę posiadają zapewne wszyscy wykładowcy, ale nie każdy potrafi podzielić się nią w sposób przyjemny, niemęczący. Kurs z DrGulewicz, to czas spędzony przyjemnie i absolutnie wartościowo! Polecam.

Monika

FAQ

Ten kurs jest przygotowany specjalnie dla kobiet w biznesie sprawujących role przywódcze, które chcą czuć się pewnie w tej roli i wywierać pozytywny wpływ na ludzi w swoim otoczeniu.

Niezależnie na jakim etapie jesteś. Czy jesteś na etacie, czy masz swój własny biznes. A może zrobiłaś sobie przerwę od pracy i znów chcesz do niej wrócić. Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze, a także traktujesz poważnie swój rozwój osobisty i profesjonalny ten kurs jest właśnie dla Ciebie. 

Po oficjalnym rozpoczęciu kursu otrzymasz dostęp do platformy DrGulewicz oraz do wszystkich materiałów z kursu. 

Kurs składa się czerech podstawowych modułów oraz bonusów. Każdy moduł składa się z kilku lekcji w postaci filmów wideo, materiałów audio oraz ćwiczeń. 

Każda uczestniczka otrzymuje także specjalny workbook.

Możesz zapoznawać się z modułami w dowolnej kolejności oraz w dowolnym momencie.

Uczestniczki kursu otrzymują także dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, aby uzyskiwać wsparcie prowadzącej oraz nawiązywać relacje z innymi uczestniczkami kursu.

Specjalna sesja Q&A z Dr Gulewicz zostanie zorganizowana po oficjalnym rozpoczęciu kursu. Jeżeli korzystasz z oferty typu „early bird” zostaniesz o niej powiadomiona i będziesz mogła wziąć w niej udział na żywo wraz z innymi uczestniczkami kursu. 

Sesja będzie nagrywana, więc każdą uczestniczka będzie mogła z niej skorzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Podczas sesji Q&A na żywo oraz na prywatnej grupie na FB otrzymasz niezbędne wsparcie, jednak prywatne sesje 1-1 nie są częścią tego kursu. 

Tak. Platforma edukacyjna DrGulewicz jest w pełni mobilna. Dla swojej wygody możesz także pobrać specjalną aplikację. 

Dostęp do kursu uzyskujesz dożywotnio.

Ten kurs jest towarem cyfrowym więc po jego zakupie nie ma możliwości zwrotu.

© 2023 DRGULEWICZ. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.