PRZYWÓDZTWO KOBIET

Poczuj się pewnie w roli liderki w 4 tygodnie

Dołącz do bezpłatnej edycji kursu, który odbędzie się w dniach od 2 do 29 sierpnia.

Poczuj się pewnie w roli liderki w zaledwie 4 tygodnie

Kobiety, które pełnią funkcje kierownicze, stoją dziś w obliczu wyjątkowych wyzwań. Jeżeli jesteś na tej ścieżce, chcę nauczyć Cię podstawowych umiejętności i strategii sukcesu jako liderka, abyś czuła się pewnie realizując swoje aspiracje i marzenia.

DOŁĄCZ DO NAS W JEDYNEJ DARMOWEJ EDYCJI
I WYKORZYSTAJ WAKACJE NA ROZWÓJ SWOJEJ KARIERY I BIZNESU.

Dla kogo jest ten kurs...

Ten kurs jest idealny dla kobiet na stanowiskach menedżerskich i przywódczych, które chcą czuć się pewnie w tej roli i wywierać pozytywny wpływ.

Niezależnie na jakim etapie jesteś. Czy jesteś na etacie, czy masz swój własny biznes. A może zrobiłaś sobie przerwę od pracy i znów chcesz do niej wrócić. Nie ważne czy dopiero zaczynasz, a może osiągnęłaś swoje pierwsze sukcesy, ale Twoja  kariera stanęła w miejscu.  Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze, a także traktujesz poważnie swój rozwój osobisty i profesjonalny, wykorzystaj wakacje i tę okazję! 

Ile czasu potrzebujesz...

Darmowa edycja kursu zaczyna się 2 sierpnia br.

Kurs trwa 4 tygodnie, czyli do końca wakacji. 

Wiem, że i tak już trudno jest Ci znaleźć czas na cokolwiek. Jednocześnie wiem też, że jeżeli pragniesz zmiany w swoim życiu, to musisz znaleźć tę godzinę czy dwie w tygodniu na swój rozwój. Dlatego stworzyłam ten kurs dla kobiet takich, jak TY…

Kurs online daje Ci możliwość pracy w swoim własnym tempie i o dowolnym czasie, a specjalny proces spowoduje, że w zaledwie 4 tygodnie zyskujesz nie tylko nowe umiejętności.

Zdobywasz nowe znajomości i stajesz się częścią wspierającej społeczności kobiet podobnych do Ciebie. Zmieniasz sposób myślenia o swojej karierze i biznesie, o swoim przywództwie i życiu. 

Kurs online to także duża oszczędność czasu i pieniędzy, których nie tracisz na dojazdy, hotele i “bycie poza biurem”.

Czy jesteś gotowa rozwijać się w roli przywódczej, aby motywować swój zespół i wzmacniać swoją firmę?

Poznajmy się...

Dzień dobry, 

nazywam się Maria Magdalena Gulewicz. Kiedy przed trzydziestką weszłam do Top Managementu jednej z największych potęg finansowych w Europie, pracowałam tam niespełna dwa lata. Wyzwanie było tym większe, że za chwilę na świat miał przyjść mój syn.

Nigdy nie miałam świadectwa “z czerwonym paskiem” i do liceum wierzyłam nauczycielom, że “nie należy wychodzić przed szereg”.

Dziś, z wykształcenia jestem prawniczką, ukończyłam Executive MBA na uczelni w USA, a także jestem doktorem nauk o zarządzaniu i jakości. Jestem autorką i współautorką książek biznesowych oraz wykładowcą akademickim.

Jestem także właścicielką prosperującego biznesu z sektora nieruchomości i chcę pomagać innym kobietom realizowały swoje marzenia włączając się do gry!

Swój sukces zawdzięczam konsekwentnej pracy, ale także pomocy innych ludzi, którzy pojawili się na mojej drodze, dzieląc się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Dziś to ja wyciągam moją rękę do Ciebie. Chcę Ci pomóc osiągnąć sukces w roli liderki i żyć pełnią życia.

Moja misja...

Tego lata chcę pomóc 500 kobietom
poczuć się pewnie w roli przywódczej.

Kobiety stanowią 52% ludności w Polsce. Poziomem wykształcenia i kompetencji nie ustępujemy mężczyznom. Tymczasem reprezentacja kobiet na stanowiskach przywódczych nie przekracza 20%. Oznacza to, że kiedy podejmowane są decyzje dotyczące nas wszystkich, głosu kobiet nie bierze się pod uwagę w równym stopniu, co głosu mężczyzn. 

Wierzę, że możemy przywracać równowagę- osobiście się angażując. Zmiany w kierunku rzeczywiście równego świata będą postępować jednostka po jednostce- z każdą kobietą włączającą się do gry.

Zainspirujmy 500 kobiet do włączenia się do gry!

Do przejęcia przywództwa. Do wzięcia odpowiedzialności za swoją karierę i biznes. Do zmiany swojego życia i pozytywnego wpływania na innych.

Jeżeli więcej kobiet będzie obejmowało role przywódcze, głośno i stanowczo mówiąc o potrzebach i problemach innych kobiet- zyskamy wszystkie. 

Razem możemy osiągnąć ten cel!

Zaproś swoje znajome, koleżanki i przyjaciółki. Wspierajmy się wzajemnie, aby wzrastać.

Rekomendacje...

PRZECZYTAJ REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW KURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ DRGULEWICZ