kompleksowy 10-TYGODNIOWY PROGRAM rozwoju przywództwa dla kobiet

Włącz się do gry!

Strategie dla kobiet w rolach przywódczych, aby działać skuteczniej i w zgodzie ze sobą. 

Wiele cech charakterystycznych dla kobiet daje nam przewagę w biznesie…

jednak często nieuświadomione nawyki hamują nasz rozwój i blokują dalszy awans.

Kobiety, które w sposób ciągły utrzymują władzę i wpływ, mają CZTERY wspólne cechy:

Mają WIZJĘ

Potrafią nawiązywać KONTAKTY

Działają ŚWIADOMIE

Budują AUTORYTET

Co mówiły uczestniczki poprzedniej edycji kursu:

Szerokie spektrum tematów dotyczących istoty przywództwa kobiet i związanych z nim wyzwań zostały fantastycznie przekazane w formie krótkich filmów oraz dodatkowych praktycznych materiałów. Są one świetnymi podpowiedziami, jak radzić sobie z różnymi wyzwaniami związanymi z przywództwem kobiet. Bezbłędny drogowskaz przewodzenia innym. Autentycznie, profesjonalnie i z charyzmą.

Wacława

Maria jest jednym z tych mentorów, którzy zmieniają wiele w karierze zawodowej, zapewniając całkiem inne spojrzenie na własny warsztat menedżerski i kompetencje przywódcze.

Natalia

Otrzymałam doping do działania, do pracy nad sobą, wskazówki postępowania w życiu zawodowym, żeby już nie stać w miejscu, lub co gorsza w cieniu. Brakowało mi takiego wsparcia. Dostałam go od Ciebie Mario 😀. Dzięki temu kursowi już od pierwszych zajęć, moje dni zarówno w pracy, jak i życiu osobistym są coraz bardziej satysfakcjonujące. Dziękuję 😘

Anna

To program stworzony z myślą o wspieraniu uczestniczek w:

Kobiety, w rolach przywódczych, stoją w obliczu wyjątkowych wyzwań. 

Jeżeli jesteś na tej drodze…

Zdobądź nowe umiejętności i naucz się strategii, abyś mogła działać skuteczniej realizując swoje aspiracje i marzenia.

Chcę angażować poszczególne kobiety, które pragną odnaleźć i wyrazić swoje unikalne mocne strony, dążąc do stworzenia bardziej satysfakcjonujących sposobów pracy i życia. Podczas tego programu pomogę Ci ZIDENTYFIKOWAĆ, a następnie ZMIENIĆ nawyki, które powstrzymują dalszy rozwój Twojej kariery i przeszkadzają Ci w osiągnięciu pełnego potencjału. Będziemy intensywnie pracowały, abyś mogła wprowadzić realne zmiany w krytycznych obszarach i uwolniła potencjał, który w sobie nosisz. 

Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczenia w kursie - sugestie Marii wprowadzam w warsztat pracy, cześć z nich przynosi już wymierne korzyści! Maria jest wartościowym doradcą, który dzieli sie wiedzą popartą doświadczeniami z serdecznością i poczuciem humoru!

Petra

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem podana w bardzo przystępnej i dostosowanej do potrzeb formie. Świetny kurs dla podbudowania poczucia własnej wartości i uporządkowania siebie jako lidera.

Agnieszka

Po pierwsze elastyczność- do poszczególnych sekcji kursu można zajrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie. Pozwala to na dopasowanie czasu poświęconego na kurs z zadaniami zawodowymi i prywatnymi. Przyznam się, że z racji małej ilości czasu przesłuchiwałam kurs w aucie- w drodze z i do pracy.

Adriana

Porozmawiajmy szczerze o kobietach w biznesie...

Kobiety napotykają na swojej drodze różne przeszkody natury instytucjonalnej i muszą o wiele bardziej się starać, żeby udowodnić, na co je stać.

 To fakt, który potwierdzają liczne badania. 

Jednak oprócz zewnętrznych barier, które stawia przed nami społeczeństwo, musimy jeszcze pokonać przeszkody, które tkwią w nas samych. 

Same mniej lub bardziej utrudniamy sobie życie. Przez to, że wycofujemy się podczas, gdy powinniśmy włączyć się do gry. 

To właśnie tym przeszkodom wewnętrznym powinnyśmy poświęcić na co dzień naszą uwagę. Przede wszystkim dlatego, że możemy nauczyć się same je kontrolować i pozbyć się tych barier już dziś.

W trakcie tego programu, skierowanego szczególnie do kobiet na stanowiskach menedżerskich oraz o dużym potencjale zawodowym, Dr Gulewicz przeprowadza uczestniczki przez specjalnie zaprojektowany proces, mający na celu zidentyfikowanie i zmianę nawyków i zachowań, które mogą stanowić przeszkodę w osiągnięciu pełnego potencjału.

Wiele z tych zachowań ma swoje korzenie w mocnych stronach kobiet, które mogły być korzystne na początku kariery uczestniczek, ale teraz mogą im szkodzić, zwłaszcza gdy przejmują więcej obowiązków i odpowiedzialności. 

20 lat doświadczenia w połączeniu z wiedzą akademicką zamknięte w jeden program

Program ten opiera się na prawdziwych doświadczeniach i rozmowach z kobietami przywódczyniami, co nadaje mu unikalnej praktyczności. W odróżnieniu od innych propozycji dostępnych na rynku, nie jest to zwykły kurs, lecz kompleksowy program trwający 10 tygodni. Został on starannie zaprojektowany przez dr Gulewicz, która osobiście doświadczyła sytuacji, o których opowiada. To bezpośrednie zaangażowanie gwarantuje autentyczność zawartej w programie wiedzy, a skuteczność prezentowanych strategii została potwierdzona naukowo oraz „w boju”. Kurs powstawał w ciągu ponad dwóch lat, a każda prezentowana treść została starannie przemyślana, eliminując przypadkowość.

HARMONOGRAM MATERIAŁÓW:

WPROWADZENIE

 • Wstęp
 • Kobiety przewodzą inaczej
 • Stereotypy płci w biznesie

UWALNIANIE SIĘ OD OGRANICZAJĄCYCH NAWYKÓW

 • Co robić kiedy utknęłaś
 • Jak kobiety opierają się zmianom
 • Jak przekonania hamują nasz rozwój
 • Jak zmienić swój sposób myślenia
 • Bądź dla siebie dobra

ZNAJ SWOJĄ WARTOŚĆ

 • Przywództwo i samoświadomość
 • Zrozum twoje kluczowe doświadczenia
 • Twoje wzory przywództwa
 • Zdefiniuj swoje zasady przywódcze
 • Zdefiniuj swoje wartości
 • Twoje mocne strony

PAMIĘTAJ O SWOIM CELU

 • Twoja wizja
 • Twoja Strefa Geniuszu
 • Twoje powołanie
 • Twoja obietnica

STAŃ SIĘ WIDOCZNA

 • Wyjdź z cienia
 • Nie przedkładaj swojej pracy nad karierę
 • Zadbaj o siebie
 • Sztuka autopromocji
 • Prezentacja w windzie
 • Deklaracja wizji

NIE RÓB TEGO SAMA

 • Nie przeceniaj wiedzy fachowej
 • Buduj i korzystaj z sieci relacji
 • Nawiązuj i rozwijaj sojusze
 • Znajdź mentorów i sponsorów
 • Strategia budowania efektywnej sieci relacji

NIE PODWAŻAJ SWOJEJ ZDOLNOŚCI DO PRZYWÓDZTWA

 • Uważaj na pułapkę doskonałości
 • Wysokie koszty perfekcjonizmu
 • Zasady zdrowego perfekcjonizmu
 • Ulecz się z zadowalania innych
 • Zastanów się nad swoimi priorytetami

BUDUJ SWÓJ AUTORYTET PRZYWÓDCZY

NEGOCJUJ TO, NA CZYM CI ZALEŻY

JAK RADZIĆ SOBIE Z CODZIENNYMI WYZWANIAMI W PRACY

WSPIERAJ PRZYWÓDZTWO KOBIET

 Programy DrGulewicz to innowacja w dziedzinie edukacji biznesowej, łącząca ponad 20 lat doświadczenia biznesowego i akademickiego z najbardziej skutecznymi strategiami dzisiejszego świata.  

 

Dr Gulewicz tworzy unikatowe na rynku Learning & Development programy, samodzielnie projektując i przeprowadzając swoje programy, w celu uzyskania  konkretnych wyników i prawdziwej transformacji eliminując myślenie życzeniowe i wyssane z palca teorie.

Wiedza, doświadczenie i charyzma - tak mogę opisać Marię. Kurs naświetlił problemy i dal praktyczne rozwiązania. Dziękuję za pełny pasji i zaangażowania kurs, który wyniósł zrozumienie leadershipu na wyższy poziom.

Agata

Maria Twoje światło przywódcy i mądrość mieszkająca nie tylko w Twoim umyśle, ale w Twoim wielkim sercu oraz wojen dzielenie się wiedzą jest dla nas wszystkich wzorem! Przy okazji pokazałaś nam, że można prowadzić kurs z wielką klasą, bardzo klarownie przekazywać najważniejsze podstawy #PrzywództwaKobiet jednocząc przy tym kilkaset osób i przekształcając je we wspaniałą społeczność.

Wacława

Żeby zmienić życie drugiego człowieka, czasem wystarcza jedno słowo, uśmiech, gest, książka, wreszcie Maria Magdalena Gulewicz!😀 porywasz swoimi wykładami i ćwiczeniami, jesteś bardzo skuteczna. Życzyłabym sobie w życiu samych takich nauczycieli, bo trzeba podkreślić, że tą trudną sztuką włada perfekcyjnie. Dziękuję Ci Mario 💗

Adriana

Poznaj Prowadzącą

Dr Maria Magdalena Gulewicz uzyskała doktorat z zarządzania oraz dyplom MBA wydany przez Central Connecticut State University (USA). Posiada wyższe wykształcenie prawnicze oraz dwa fakultety z psychologii. Łączy przeszło 20 lat doświadczenia biznesowego m.in. w firmie z listy FORTUNE100 z obszerną wiedzą akademicką. 

Jest uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając liderki biznesu na całym świecie we wzmacnianiu ich umiejętności przywódczych. 

Jest wykładowcą akademickim oraz autorką i współautorką książek o tematyce biznesowej m.in. „Jak odzyskać utraconą skuteczność” (INFOR).

W 2021 roku założyła platformę DrGulewicz, w której realizuje swoją misję, pomagając kobietom odkryć swój potencjał w roli przywódczej i cieszyć się życiem w pełnej wolności. 

„Swój sukces zawdzięczam konsekwentnej pracy, ale także pomocy innych ludzi, którzy pojawili się na mojej drodze, dzieląc się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Dziś to ja wyciągam moją rękę do Ciebie. 

Chcę Ci pomóc osiągnąć sukces w roli liderki i żyć pełnią życia”.

Program daje Ci możliwość pracy w swoim własnym tempie i o dowolnym czasie. Specjalny proces powoduje, że zyskujesz nie tylko nowe umiejętnościzmieniasz dotychczasowy sposób myślenia o swojej karierze i biznesie. Zmieniasz myślenie o sobie – o swojej wartości, przywództwie i życiu. Jednocześnie nawiązując nowe, wspierające znajomości– stając się częścią społeczności kobiet podobnych do Ciebie. 

Kwintesencja zagadnień i konkretna propozycja sposobu przygotowania i postępowania w życiu zawodowym . Jestem pod wrażeniem. Już widzę, jakie błędy popełniałam i jak torpedowałam swoje kroki w przód.

Anna

Kocham ludzi za taką szczerość!

Monika

Rozwijałam systematycznie własną wizję działania i uświadomiłam sobie położenie kobiety w relacjach biznesowych i trudności, z jakim może ono się wiązać.

Justyna

Program grupowy:

Cena regularna

1 997 PLN

Program indywidualny:

Cena regularna

6 000 PLN

PLUS, JEŚLI ZDECYDUJESZ SZYBKO:

Świetnie przemyślany kurs, zarówno od strony merytoryki, szczególnie polecam menedżerom, którzy mogą czerpać garściami, jaki i od strony organizacji. Co jest szczególnie ważne dla zapracowanych szefów 🙂

Edyta

To nie tylko kurs, ale również coaching. Po każdym module wzrastasz w swoich kompetencjach. W każdej chwili możesz wrócić do filmów instruktażowych i krok po kroku zrobić benchmark swojej postawy.

Ela

Bardzo profesjonalne, rzeczowe, konkretne i pełne ćwiczeń zajęcia. Cały kurs przebiegł w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze.. Wiedzę posiadają zapewne wszyscy wykładowcy, ale nie każdy potrafi podzielić się nią w sposób przyjemny, niemęczący. Kurs z DrGulewicz, to czas spędzony przyjemnie i absolutnie wartościowo! Polecam.

Monika

FAQ

Jednym z głównych motywów stworzenia tego programu jest pomoc kobietom, które już odnoszą sukcesy w swojej pracy, aby stały się jeszcze bardziej wpływowe i miały jeszcze większy pozytywny wpływ na świat. Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze, a także traktujesz poważnie swój rozwój osobisty i profesjonalny ten program jest właśnie dla Ciebie. 

Po oficjalnym rozpoczęciu programu otrzymasz dostęp do platformy DrGulewicz oraz do materiałów.

Program składa się z dziesięciu sekcji, z których każda zawiera kilka lekcji w postaci filmów wideo, materiałów audio oraz ćwiczeń.

Poszczególne sekcje programu będą udostępniane uczestniczkom stopniowo ( „dripped content”). Taka formuła pozwoli zachować wysokie zaangażowanie bez przytłaczania uczestniczek nadmiarem informacji w krótkim czasie.

Kolejne moduły będą udostępniane uczestniczkom co tydzień, zawsze w soboty rano.

Przewidywany czas potrzebny na zapoznanie się z materiałami i wykonanie ćwiczeń wynosi od 60 do 90 minut tygodniowo.

Możesz pracować we własnym tempie i w dogodnym dla siebie czasie, jednak zaleca się zachowanie chronologii materiałów, ponieważ program został starannie zaprojektowany, aby prowadzić uczestniczki przez przemyślany proces rozwojowy.

Dodatkowo, każda uczestniczka otrzyma specjalny zeszyt ćwiczeń (workbook) oraz dostęp do zamkniętej grupy społeczności, gdzie będzie mogła uzyskiwać wsparcie od prowadzącej, a także nawiązywać relacje z innymi uczestniczkami programu wszystkich edycji.

W ramach programu indywidualnego odbędzie się 6 sesji na żywo z dr Gulewicz za pośrednictwem platformy Zoom. Harmonogram tych sesji zostanie dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestniczek.

W programie grupowym odbędą się trzy sesje grupowe Q&A również na platformie Zoom. Uczestniczki zostaną poinformowane o ich terminach poprzez wiadomość e-mail oraz na zamkniętej grupie społeczności.

Dodatkowo, w każdej chwili uczestniczki mogą skorzystać z wsparcia dostępnego na grupie społecznościowej.

Tak. Platforma edukacyjna DrGulewicz jest w pełni mobilna. Dla swojej wygody możesz także pobrać specjalną aplikację. 

Dostęp do programu uzyskujesz na okres 12 miesięcy od momentu udostępnienia uczestnikom ostatniej sekcji. Program rozpoczyna się w dniu premiery tj. 24.02.2024 kiedy udostępnione zostaną pierwsze materiały uczestnikom. Kolejne moduły/sekcje będą udostępniane uczestnikom co tydzień.

Ten program jest towarem cyfrowym – po jego zakupie nie ma możliwości zwrotu.

© 2023 DRGULEWICZ. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.