Odblokuj Potencjał Kobiecych Talentów: Klucz do Przełomu w Twojej Firmie

Odpowiedz na 13 pytań i uwolnij strategiczne korzyści płynące z wykorzystania różnorodnych umiejętności, wiedzy i możliwości, jakie kobiety wnoszą do biznesu.

Zalety tego narzędzia:

Oczekiwane Efekty:

Oczekiwany rezultat diagnozy i wprowadzonych zmian obejmuje poprawę równości płci, zwiększenie dywersyfikacji i inkluzji, podniesienie produktywności oraz innowacyjności, a także budowanie lepszych relacji w zespole. 

Działania te mają na celu wzmocnienie organizacji, uczynienie jej bardziej efektywną, odpowiedzialną społecznie i konkurencyjną na rynku pracy.

Dr Maria Magdalena Gulewicz

Dr Maria Magdalena Gulewicz dysponuje ponad dwudziestoletnim doświadczeniem menedżerskim na stanowiskach przywódczych, obejmującym zarówno start-upy, jak i międzynarodowe korporacje z listy Fortune 500. 

Posiada stopień doktora z zakresu zarządzania oraz tytuł Executive Master of Business Administration (EMBA) uzyskany na Central Connecticut State University (USA), uzupełniających tytuł magistra nauk prawniczych z zakresu administracji publicznej. Posiada również specjalistyczną wiedzę z zakresu psychologii społecznej- ukończyła elitarną Akademię Psychologii Przywództwa pod kierunkiem Jacka Santorskiego oraz program Masterclass of Management na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem prof. Dariusza Dolińskiego.

Jest cenioną doradczynią, edukatorką i autorką w dziedzinie zarządzania. Dodatkowo, jest założycielką platformy rozwoju przywództwa DrGulewicz oraz twórczynią programów, których celem jest wspieranie kobiet w budowaniu ich profesjonalnych karier jako liderek oraz pomoc tym, które odnoszą już sukcesy, aby stawały się jeszcze bardziej wpływowymi i czyniły większą pozytywną zmianę w świecie.

Dr Gulewicz posiada również wiedzę i doświadczenie w dziedzinie cyfrowego świata oraz rozwoju przedsiębiorczości online, zdobywane pod okiem światowej klasy ekspertów.. Jest również uznanym wykładowcą akademickim, mamą i inwestorką. Jej praca integruje wszystkie te różnorodne obszary.

© 2024 DRGULEWICZ. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.