DrGulewicz to nowoczesna, cyfrowa platforma rozwoju przywództwa. Jej założycielką jest dr Maria Magdalena Gulewicz- uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając liderów biznesu na całym świecie we wzmacnianiu ich umiejętności przywódczych.

MISJA

Naszą misją jest rozwijanie przywództwa wśród liderów biznesu, aby mogli wprowadzać pozytywne zmiany w swoich społecznościach, poprawiając wyniki swoich firm; pozostając wierni swoim wartościom, a także nie naruszając jakości swojego życia i zdrowia. 

PODEJŚCIE

Łączymy ponadczasowe zasady przywództwa z nowoczesnymi strategiami zmieniającego się cyfrowego świata.

Nasze programy i kursy czerpią z ugruntowanej wiedzy akademickiej oraz opierają się na solidnych metodach naukowych, unikając chwytliwych sloganów, teoretycznych spekulacji i potencjalnie szkodliwych trendów w obszarze Learning & Development. 

Podejście DrGulewicz koncentruje się na osiągnięciu konkretnych wyników i autentycznej transformacji. Nasza metodyka opiera się na przekazywaniu rzetelnej wiedzy naukowej w sposób zrozumiały i przyjazny, poparty zarówno praktycznym doświadczeniem biznesowym, jak i akademickim.

Poznaj DrGulewicz

Dr Gulewicz uzyskała doktorat z zarządzania oraz dyplom MBA wydany przez Central Connecticut State University (USA). Posiada wyższe wykształcenie prawnicze oraz dwa fakultety z psychologii. Ukończyła elitarną Akademię Psychologii Przywództwa pod kierunkiem Jacka Santorskiego oraz program Masterclass of Management na Uniwersytecie SWPS. 

Jest mamą, inwestorką i autorką/współautorką książek o tematyce biznesowej m.in. Jak odzyskać utraconą skuteczność (INFOR).

Swoje umiejętności w dziedzinie cyfrowego świata oraz rozwoju przedsiębiorczości online zdobywała pod okiem wybitnych i uznanych ekspertów, o ugruntowanej reputacji takich jak: Kelly Roach (USA) czy Sigrun (Szwajcaria). To osoby, których wiedza i doświadczenie są cenione na całym świecie.  

W swojej pracy integruje te wszystkie obszary, z ponad 20- letnim doświadczeniem biznesowym, w tym pracy w firmach z listy FORTUNE 100.