Poznaj DrGulewicz

Maria Magdalena Gulewicz jest byłym członkiem top managementu firmy z FORTUNE100, prawniczką oraz inwestorką z dyplomem MBA i doktoratem z zarządzania.

Jest uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając liderów biznesu na całym świecie we wzmacnianiu ich umiejętności przywódczych.

Dr Gulewicz jest innowatorką w dziedzinie edukacji biznesowej, łącząc ponad 20 lat doświadczenia biznesowego i akademickiego z najbardziej skutecznymi strategiami dzisiejszego cyfrowego świata. 

Tworzy unikatowe na rynku Learning & Development programy, współpracując z najlepszymi na świecie coachami biznesu. Jej podejście skupia się na konkretnych wynikach i prawdziwej transformacji, eliminując puste gadanie i nic nie wnoszące dysputy, czy wyssane z palca teorie. 

Jej misją w DrGulewicz jest wyposażenie liderów biznesu w umiejętności, narzędzia, mindset oraz strategie, by mogli wprowadzać pozytywne zmiany w swoich społecznościach, poprawiając wyniki swoich firm, a jednocześnie pozostawać wierni swoim wartościom, nie naruszając jakości swojego życia i zdrowia. Po dziesięcioleciach zdobywania wiedzy oraz doświadczenia biznesowego w firmie z listy FORTUNE 100, w połączeniu z wieloletnią praktyką akademicką, w 2021 roku Maria założyła DrGulewicz – nowoczesną przestrzeń do rozwoju biznesu i przywództwa.

Dzięki tej platformie rozwojowej, dostarcza na rynek polski transformujące, wysokiej jakości doświadczenie w zakresie edukacji biznesowej dla kadry kierowniczej i przedsiębiorców, którzy mają odwagę zmieniać reguły gry.