O Nas

DrGulewicz to innowacyjna platforma rozwoju przywództwa, której fundamentem jest głęboka troska o jakość i warunki życia ludzi. 

Naszą misją jest poprawa globalnych standardów i jakości przywództwa poprzez doradztwo oraz rozwój liderek i liderów, aby mogli oni w pełni realizować swój potencjał, wprowadzając pozytywne zmiany w swoich społecznościach i poprawiając wyniki swoich organizacji w stwarzaniu lepszych warunków życia dla ludzi.

Założycielką platformy jest dr Maria Magdalena Gulewicz- uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając liderów na całym świecie we wzmacnianiu ich umiejętności przywódczych.

Nasze podejście

Łączymy ponadczasowe zasady przywództwa z nowoczesnymi strategiami zmieniającego się cyfrowego świata.

Nasze programy i kursy czerpią z ugruntowanej wiedzy akademickiej oraz opierają się na solidnych metodach naukowych, unikając chwytliwych sloganów, teoretycznych spekulacji i potencjalnie szkodliwych trendów w obszarze Learning & Development. 

Podejście DrGulewicz koncentruje się na osiągnięciu konkretnych wyników i autentycznej transformacji. 

Nasza metodyka opiera się na przekazywaniu rzetelnej wiedzy naukowej w sposób zrozumiały i przyjazny, poparty zarówno praktycznym doświadczeniem biznesowym, jak i akademickim.

„Przywództwo nie polega tylko na tym, by postępować właściwie, ale także na tym, by odpowiedzialnie wpływać na innych, abyśmy wszyscy razem mogli tworzyć lepszy świat.”

-dr Maria Magdalena Gulewicz

Poznaj DrGulewicz

Założycielką platformy jest dr Maria Magdalena Gulewicz, ceniona doradczyni, edukatorka i autorka książek oraz publikacji w dziedzinie zarządzania. 

Dr Gulewicz dysponuje ponad dwudziestoletnim doświadczeniem menedżerskim na stanowiskach przywódczych, obejmującym zarówno start-upy, jak i międzynarodowe korporacje z listy Fortune 500. Posiada stopień doktora z zakresu zarządzania oraz tytuł Executive Master of Business Administration (EMBA) uzyskany na Central Connecticut State University (USA), które rozmyślnie uzupełniły tytuł magistra nauk prawniczych z zakresu administracji publicznej. 

Posiada również specjalistyczną wiedzę z zakresu psychologii społecznej- ukończyła elitarną Akademię Psychologii Przywództwa pod kierunkiem Jacka Santorskiego oraz program Masterclass of Management na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem prof. Dariusza Dolińskiego. Jednocześnie, pod okiem światowej klasy ekspertów, zdobyła także wiedzę i doświadczenie w dziedzinie cyfrowego świata oraz rozwoju przedsiębiorczości online. 

Jest uznanym wykładowcą akademickim, mamą i inwestorką. Jej praca integruje wszystkie te różnorodne obszary.