Jak odzyskać utraconą skuteczność:

zarządzanie sobą i produktywnością firmy

Dynamika otoczenia, złożoność problemów, a także zmienna natura ludzka sprawiają, że biznes coraz częściej poszukuje rozwiązań, aby przywrócić efektywność pracy i zapewnić sobie odpowiedni wynik finansowy. Ta książka, daje narzędzia oparte na rzetelnych metodach, aby krok po kroku, przywrócić skuteczność liderom i ich firmom.

W Książce

Wyniki Badań

Oparta na rzetelnych danych

Rozwijające ćwiczenia

Przeczytaj i zrób to!

praktyczne wskazówki

Instrukcje krok-po-kroku

Prawdziwe historie

Oparta na doświadczeniach

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia FB- post (15)

Darmowy rozdział

Przeczytaj darmowy rozdział i przekonaj się, jak ta książka może zmienić Twój biznes oraz życie.

Thumbnail dla postów na www (1)

Od Autorki

Dziś nie da się tworzyć skutecznych firm, nie dbając o zaspakajanie wielowymiarowych potrzeb pracowników lub co gorsza- ograniczając się wyłącznie do wykonywania pozbawionej głębszego sensu i wartości pracy.

Maria Magdalena Gulewicz

Polecają

filipowicz

Praktyczny przewodnik po świecie paradoksów efektywności zarówno dla menedżerów, HR Biznes Partnerów, a także świadomych pracowników i coraz liczniejszej rzeszy indywidualnych przedsiębiorców.

Grzegorz Filipowicz

Maria dzieli się wynikami własnych poszukiwań i znalezionych odpowiedzi. Szczególną uwagę zwracając na perspektywę liderki/lidera organizacji, pracodawcy, który zapraszając człowieka do współpracy- ponosi również odpowiedzialność za jego dobre, godne życie. 

Artur Nowak-Gocławski

artur

Każda książka wspiera wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży, których zdolności, predyspozycje i pasje nie idą w parze z możliwościami finansowymi.

Rekomendacje