Inkubator rozwoju profesjonalnego
dla kobiet w biznesie

FeMBA to społeczność kobiet, które wspierają się w biznesie: tworząc silną sieć powiązań, ułatwiając nawiązywanie relacji biznesowych 

unikalny program pozwoli Ci na zdobycie wszechstronnej wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci systematyzować Twój biznes i zyskać kontrolę nad swoim czasem, tak abyś mogła realizować swoje marzenia i cele. Nasze podejście opiera się na wieloletnim doświadczeniu biznesowym, co gwarantuje, że otrzymasz praktyczną wiedzę, którą możesz wykorzystać w swojej karierze lub biznesie. Dzięki temu doświadczysz wzmocnionych wyników, które przyspieszą Twój rozwój i pozwolą Ci osiągnąć sukces.

Intensywny rozwój profesjonalny i osobisty.

Wsparcie w biznesie i retreat.

Aplikuj do programu FEMBA

Kompleksowe wsparcie w rozwoju Twojego
biznesu i przywództwa.

Tutaj dziedzictwo tradycyjnych zasad zarządzania łączy się z nowoczesnymi strategiami biznesu zmieniającego się cyfrowego świata. 


Doskonałość nigdy nie jest dziełem przypadku

Osiągnęłaś już sukces w budowaniu swojego biznesu i kariery, a także zrealizowałaś imponujące cele dochodowe. 

Teraz poszukujesz możliwości dalszego profesjonalnego rozwoju, który będzie w pełni zgodny z Twoimi wartościami i etyką pracy. 

Szukasz platformy rozwoju, która nie tylko dostosuje się do Twojego harmonogramu, ale także pozwoli zdobyć nowe wspierające znajomości oraz umiejętności w dziedzinie cyfrowego świata.

Po drugie, oferujemy cotygodniowe spotkania na żywo, tworząc interaktywną przestrzeń do nauki i bezpośredniej interakcji z ekspertami. Dodatkowo, personalizowane assessmenty pomagają użytkownikom ocenić swoje umiejętności i dostosować plan rozwoju. Nasza platforma jest miejscem, gdzie zarządzanie staje się sztuką, a przywództwo to nieustanny proces doskonalenia. 

Zmieniamy zasady gry.

Nasza platforma narodziła się z przekonania, że tradycyjna ścieżka akademicka i rynek komercyjny Learning & Development nie wpisują się we współczesne potrzeby i dynamikę pracy liderów biznesu.

Tradycyjne modele edukacji dostarczały rzetelnej wiedzy, ale często nieaktualnej i odległej od realnych wyzwań biznesowych. Z drugiej strony, rynek komercyjny był pełen obietnic bez pokrycia i brakowało mu rzeczywistego kontekstu biznesowego.

Kolejnym archaizmem były szkolenia w formie tradycyjnej. W epoce cyfrowej, dzięki programom online mamy możliwość dostępu do wiedzy i rozwoju bez ograniczeń i ram czasowych czy przestrzennych. Dzięki temu możesz rozwijać się w swoim tempie, bez kosztownych delegacji, rozciągania kalendarza i konieczności rezygnowania z czasu spędzanego z rodziną. 

Potrzebujesz czegoś innego.

Roczny program FeMBA pozwala połączyć najlepsze praktyki z dziedziny zarządzania i przywództwa z wiedzą światowej klasy przedsiębiorstw z listy Fortune 100 oraz środowiska akademickiego, umożliwiając Ci rozwijanie umiejętności dostosowanych do zmieniającego się cyfrowego świata, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz czas

Wyróżnia nas unikalne podejście, łączące nie tylko dostęp do nowoczesnej platformy online w formie aplikacji mobilnej, ale także sesje mentoringowe na żywo, coachingi grupowe, wsparcie w implementacji oraz accoutability.

Nasza platforma to więcej niż kursy online – to interakcja na żywo z mentorem, rozwijanie umiejętności i nawiązywanie wspierających kontaktów w środowisku podobnych do siebie kobiet.

Jak aplikować

Nie jesteś jeszcze gotowa/gotowy, żeby aplikować? Aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach możesz zapisać się na listę DrGulewicz Insider.

Możesz aplikować do programu wysyłając zgłoszenie online. Dbamy o to, aby zapewnić najlepsze dopasowanie kandydatów i programów dlatego proces aplikacji nie jest automatyczny, a miejsca w tym programie są ograniczone. Zachęcamy do zgłaszania się z wyprzedzeniem.

Aplikacje do programu NLL przyjmujemy przez cały rok. Rekomendujemy złożenie wniosku co najmniej na miesiąc przed rozpoczęciem programu, aby odpowiednio dopasować terminy.

Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 48 godzin. Po jego otrzymaniu umówimy krótkie spotkanie online z dr Gulewicz przez platformę ZOOM, podczas którego wspólnie ocenimy, jak możemy dopasować program do Twoich potrzeb i omówimy możliwości współpracy.

W trakcie trwania programu zaplanowanych zostanie 6 sesji na żywo z dr Gulewicz za pośrednictwem platformy ZOOM. Harmonogram sesji jest ustalany indywidualnie.

Program trwa 10 tygodni. 

Dostęp do mobilnej Platformy Edukacyjnej z ćwiczeniami, ,materiałami VIDEO i AUDIO, podręcznikami, przedrukami artykułów z magazynów branżowych, handoutami, infografikami, quizami, assessmentami oraz streszczeniami bestsellerowych książek biznesowych otrzymujesz bezterminowo. 

Będziesz także objęta/-y wszelkimi aktualizacjami programu, jakie będą następowały w przyszłości. 

Tak. Zarówno platforma jak i sesje na żywo prowadzone są przez aplikacje mobilne. 

Istnieje możliwość przełożenia sesji z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Program nie może jednak trwać dłużej niż 10 tygodni. 

W każdym momencie trwania programu możesz zrezygnować z jego kontynuacji, jednak bez możliwości zwrotu środków. 

Jeżeli masz dodatkowe pytania napisz do nas na: contact@drgulewicz.com

Zainwestuj w siebie

Aplikuj do rocznego Programu członkowskiego FeMBA

Najbardziej elastyczna oferta

12 miesięcznych rat po 

1 500 PLN

Najniższa oferta

Jednorazowa płatność

15 000 PLN