program indywidualny

Program Przyspieszonego Rozwoju Przywództwa

Poznaj siebie, aby wywierać świadomy wpływ na swoją przyszłość oraz biznes.

Jakim liderem chcesz być?

Żeby stać się autentycznym przywódcą, musisz być sobą. Jednak, aby być sobą, musisz być KIMŚ. 

Wyrusz w transformacyjną podróż, aby poznać siebie i zrozumieć innych, wywierając trwały i świadomy wpływ na swoją przyszłość i organizację.

01

Poznaj siebie

Szlifuj swoje umiejętności przywódcze, pracując nad sobą i rozwijając swoją samoświadomość oraz rozumienie swojego wpływu na innych.

02

Zarządzaj sobą

Poznaj swój styl przywództwa i dowiedz się, jak go dostosowywać, aby poprawić swoją skuteczność w roli lidera i szybciej osiągać cele.

03

Twój mindset

Poszerz swoją perspektywę i odblokuj myślenie. Nastaw się na rozwój oraz otwórz swój umysł na różnorodność, aby poprawić wydajność.

Dla kogo?

Ten program przyspieszonego rozwoju przywództwa wymaga co najmniej pięcioletniego doświadczenia w zarządzaniu.

Jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów, którzy chcą doskonalić swój warsztat poprzez lepsze zarządzanie sobą.

To program także dla menedżerów obejmujących wyższe stanowiska kierownicze, którzy mają działać poza ich wiedzą funkcjonalną i skupiać się na kształtowaniu strategii organizacji oraz skutecznym kierowaniu ludźmi.

Maria to cenny doradca, który z ciepłem i poczuciem humoru dzieli się wiedzą popartą doświadczeniem!
Petra
Menedżer zespołu
Przywództwo na własnych warunkach, praca nad mocnymi stronami w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałam!
Agnieszka
Właścicielka firmy
Każda godzina w programie dawała mi więcej wglądu w siebie i pewności. Polecam wszystkim tę ciekawą przygodę.
Monika
Członek zarządu

Korzyści dla Twojej firmy

Program

Sednem prawdziwie skutecznego przywództwa jest to, jak lider radzi sobie ze złożonością i różnorodnością zjawisk, w otoczeniu, w którym funkcjonuje jego biznes. 

Program Next Level Leadership pomaga w transformacji przywództwa oraz praktyk zarządczych, aby świadomie wywierać wpływ, z troską o to, jaki ślad po sobie zostawiamy w ludziach i na ziemi. 

Laboratorium samopoznania
Zaczynamy od wykonania profilu psychologicznego pod kątem określenia Twoich mocnych stron. Dowiesz się, jak zarządzać sobą, aby wywierać świadomy wpływ i budować autorytet.
Zarządzanie sobą
Następnie dowiesz się, jak Twoje cechy kluczowe i silne strony mogą wspierać Cię w realizacji celów, a także jak nimi zarządzać, aby nie utrudniały Ci rozwoju. Nauczysz się skutecznie nawigować pomiędzy "przegięciami" i "punktami zapalnymi", unikając kosztowych pułapek.
Styl przywództwa
Przenalizujesz swój styl przywództwa, a także uzyskasz feedback 360 stopni. Poprawisz swoją skuteczność, stosując różne style przywództwa w zależności od celu oraz kontekstu.
Mindset
Rzucisz wyzwanie Twojemu myśleniu, otwierając swój umysł i przyjmując szerszą perspektywę. Zmienisz swój sposób myślenia z „eksperta funkcjonalnego” na „lidera strategicznego”, identyfikując możliwości dostarczania wartości oraz wdrażając procesy, strukturę i kulturę, które umożliwią rozkwit innowacji.
Sesja strategiczna
Podczas ostatniej sesji zdefiniujesz swoje kamienie milowe oraz przygotujesz konkretny plan działania, aby je osiągnąć.
Poprzedni
Następny

Zupełnie Nowe Doświadczenie

NEXT LEVEL LEADERSHIP to intensywny, indywidualny program rozwoju przywództwa łączący elementy doradztwa, mentoringu, coachingu oraz pracy własnej.

To 6- tygodniowy program, w którym w atmosferze zaufania i szacunku otrzymasz niezbędne narzędzia oraz wsparcie, aby świadomie wpływać na innych i rozwinąć swój naturalny autorytet.

To program transformacyjny, którego efektem są realne zmiany w codziennej praktyce biznesowej, a także widoczna i trwała zmiana perspektywy i świadomości. 

Skuteczna Metoda

Usługa Premium

Dostarczamy wysokiej jakości doświadczenie rozwoju przywództwa w programach nastawionych na rezultaty.

W naszych programach: 

Jak aplikować

Nie jesteś jeszcze gotowa/gotowy, żeby aplikować? Aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach możesz zapisać się na listę DrGulewicz Insider.

Możesz aplikować do programu wysyłając zgłoszenie online. Dbamy o to, aby zapewnić najlepsze dopasowanie kandydatów i programów dlatego proces aplikacji nie jest automatyczny, a miejsca w tym programie są ograniczone. Zachęcamy do zgłaszania się z wyprzedzeniem.

Rekomendujemy złożenie wniosku co najmniej trzy miesiące przed rozpoczęciem programu, aby odpowiednio dopasować terminy. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego zajmie około 20 minut.

Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 48 godzin.

Harmonogram sesji jest ustalany indywidualnie. Sesje odbywają się na żywo na platformie ZOOM, co tydzień przez 6 tygodni.

Istnieje możliwość przełożenia sesji z 24 godzinnym wyprzedzeniem.

W każdym momencie trwania programu możesz zrezygnować z jego kontynuacji, jednak bez możliwości zwrotu środków. 

Jeżeli masz dodatkowe pytania napisz do nas na: contact@drgulewicz.com

Zainwestuj w siebie

Aplikuj do Programu Next Level Leadership 

Najbardziej elastyczna

2 miesięczne raty po 

$ 750

Największa wartość

Jednorazowa płatność

$ 1500

Program Stypendialny

Każdego roku oferujemy jedno w pełni finansowane stypendium oraz jedno stypendium 50%, aby wziąć udział w programie przyspieszonego rozwoju przywództwa Next Level Leadership.

Stypendia przyznawane są kobietom,  w celu wspierania różnorodności i zwiększania ich udziału w przywództwie.

Aby się zakwalifikować, musisz być liderką, która:

  • spełnienia kryteria przyjęcia do Programu Next Level Leadership
  • posiada potencjał i silną motywację do rozwoju w roli przywódczej
  • odnosi sukcesy, jako menedżer zespołu
  • (preferowane) pochodzi z organizacji non-profit, najlepiej lokalnej
  • (preferowane) jest wzorem lidera zaangażowanego społecznie.

Wnioski o stypendia do  Programu Next Level Leadership można składać przez cały rok.  Aby ubiegać się o stypendium prosimy o pobranie formularza zgłoszeniowego.

Kandydatury do programu stypendialnego są oceniane na podstawie pisemnego zgłoszenia oraz referencji uzupełniających. Wybrane kandydatki są zapraszane na rozmowę wstępną.

Stypendia są finansowane  ze środków własnych DrGulewicz oraz darowizn od poprzednich uczestników programów Executive Education DrGulewicz. 

Jeśli jesteś zainteresowana/-y wsparciem stypendiów, skontaktuj się z nami pod adresem: contact@drgulewicz.com

Poznaj nasze pozostałe programy

Komplementarne Programy Rozwoju Przywództwa 

Rozwijaj swój biznes, poprzez strategiczne inwestycje w doskonalenie swoich kluczowych menedżerów i wychodząc naprzeciw wyzwaniom przyszłości dzięki naszemu pakietowi programów.