Już czas, abyś weszła na wyższy poziom...

Wykorzystuj swój potencjał
Zamień swoje cele i marzenia w osiągnięcia
Żyj pełnią życia

Czy chcesz poczuć się pewnie w roli liderki, robiąc to, co kochasz i żyć pełnią życia?

Dzięki NEXT LEVEL LEADERSHIP zyskasz większą świadomość siebie i pewność w roli przywódczej, aby jeszcze skuteczniej realizować cele, budować swój autorytet i pomagać wzrastać swoim ludziom.

Wiem o tym, bo też tam byłam i wciąż słyszę to od kobiet, z którymi pracuję.

To sprawia, że ​​czasem trudno Ci zasnąć w nocy. Czujesz, że stać Cię na więcej. Że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału. Ale przecież nie możesz robić jeszcze więcej niż dziś.

Chcesz czuć się bardziej spełniona w życiu i pracy, przejść na kolejny poziom kariery lub biznesu, zarabiać więcej pieniędzy, aby cieszyć się większym komfortem, ale… nie za taką cenę.

Patrzysz na innych, którzy świetnie sobie radzą- rozwijają swoje biznesy i pokonują kolejne szczeble kariery, wiodąc dobre życie i zarabiając dobre pieniądze- i zastanawiasz się, co oni takiego mają, czego nie masz Ty?

Wydaje się, że jest to dla nich takie łatwe, ale gdy myślisz, aby przejść na wyższy poziom, jedyne rozwiązanie, które przychodzi Ci do głowy to “rób wiecej i pracuj ciężej”.

A gdyby to wcale nie musiało być takie trudne? Co by było, gdybyś mógła mieć wszystko: wspaniałą karierę lub udany biznes i dochody, na które zasługujesz bez poświęcania swojego życia i, co najważniejsze- bez wypalenia.

Ja też przez to przeszłam, dlatego przygotowałam ten program dla Ciebie.

Pamiętam ten dzień, jakby to było wczoraj, kiedy weszłam do Top Managementu jednej z największych potęg finansowych na świecie. Weszłam na poziom 5- cyfrowego wynagrodzenia. Robiłam to, co kocham. Ale pracowałam po 18 h. dziennie. 

Byłam przepracowana i głęboko pragnęłam większej lekkości i radości w życiu.

Na przełomie kilku lat, korzystając z prostych zmian sposobu myślenia i strategii, zastąpiłam “bycie zajętą” na robienie tego, co działa. Odzyskałam 50% swojego czasu. Uzyskałam awans i niemal dwukrotnie zwiększyłam swoje wynagrodzenie. 

Nie wydarzyło się to z dnia na dzień, jednak bardzo pragnęłam mieć satysfakcjonujące życie, w którym nie tylko wywieram wpływ robiąc to, co kocham, rozwijając ludzi i pomagając im dokonywać niemożliwego, ale także żyć życiem, które kocham.

Mieć czas na wieczorne rozmowy z synem, na masaż, na fitness, na zdrowe odżywianie. Mieć czas na podróże i weekendy z mężem… czas na cieszenie się owocami swojej pracy.

I tego wszystkiego chcę także dla Ciebie.
Masz już na swoim koncie sukcesy, ale potrzebujesz większej pewności i jasności w roli przywódczej- żeby wywierać pozytywny wpływ swoją pracą i dobrze żyć- zainwestuj w siebie i dołącz do Programu NEXT LEVEL LEADERSHIP.

Poznaj Program

Next Level Leadership to jedyny program online, którego potrzebujesz, aby wejść na wyższy poziom przywództwa i realnie przyspieszyć rozwój swojej kariery czy biznesu w zaledwie 6 tygodni.

NEXT LEVEL LEADERSHIP nie jest “kolejnym kursem online”. To intensywny program mentoringu indywidualnego, którego efektem są realne działania w codziennej praktyce biznesowej, a także widoczna i trwała transformacja w zakresie przywództwa.

Co tydzień otrzymujesz jasne wskazówki i kroki, na których się koncentrujesz. Dzięki temu robisz ciągłe postępy.

Zyskujesz pewność w roli przywódczej i rozwijasz swój naturalny autorytet, jak zrobiły to Twoje poprzedniczki w programie NEXT LEVEL LEADERSHIP.

Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś obecnie- czy pracujesz na etacie, czy masz własną firmę- NEXT LEVEL LEADERSHIP przeniesie Cię na wyższy poziom przywództwa. 

Nie odważyłabym się tracić Twojego i mojego czasu, gdybym nie była absolutnie pewna rezultatów, jakie da Ci program NEXT LEVEL LEADERSHIP.

Next Level Leadership to jedyny program, gdzie w atmosferze
zaufania i szacunku otrzymujesz:

Odkryj sprawdzoną formułę NEXT LEVEL LEADERSHIP

5 kluczowych komeptencji, które przyspieszą Twoją drogę do sukcesu w przywództwie.

NEXT LEVEL LEADERSHIP jest tak zaprojektowany, żebyś poczuła się pewnie w roli liderki, robiąc to, co kochasz, świadomie wywierając wpływ i żyć pełnią życia.

Skupimy się na 5 podstawowych komponentach, które wprowadzą Cię na właściwą ścieżkę, aby odnosić sukcesy w przywództwie. 

ZARZĄDZANIE SOBĄ

Poznaj swój indywidualny profil osobowości. Odkryj silne strony i “martwe punkty”, aby zarządzać sobą i relacjami, a także stać się autentyczną- spójną wewnętrznie- liderką. 

.


WSZECHSTRONNE PRZYWÓDZTWO

Poznaj swój styl przywództwa i rozwijaj komplementarne style, aby uzyskiwać jak najlepsze rezultaty, unikając “przegięć” i stosując pełny zasób umiejętności. 

.


PRZYWÓDCZY UMYSŁ

Twój umysł i sposób myślenia jest kluczem do Twojego sukcesu. Dlatego możesz posiadać ogromną wiedzę, mieć najlepszych mentorów i doradców, ale o Twoim sukcesie decyduje to KIM JESTEŚ. 

.


NATURALNY AUTORYTET

Działaj z zaangażowaniem i pasją zachowując równowagę i wewnętrzny spokój. Buduj odporność na turbulencje poprzez konsekwentne podejście do ludzi, myślenia i zadań. 

.


DOJRZAŁOŚĆ MENEDŻERSKA

Wzbudzaj zaufanie nawet, gdy działasz pod presją, jesteś niepewna, czy zaskoczona. Wyróżnij się wśród innych utalentowanych menedżerów i spraw, żeby Twój głos był usłyszany.

.


NEXT LEVEL LEADERSHIP to skoncentrowany na działaniu i zorientowany na wyniki 6- tygodniowy intensywny mentoring indywidualny, w którym odnajdujesz siebie i przygotowujesz się do sukesu w roli przywódczej.
Agnieszka Graczkowska
Agnieszka GraczkowskaWłaścicielka OPLOTKI
Czytaj więcej
Dawno nie miałam poczucia tak efektywnie wykorzystanego czasu, a po samym procesie poczułam duży spokój ducha i uporządkowałam strategię rozwoju firmy przyglądając się jej dotychczasowym etapom wzrostu. Serdecznie polecam współpracę. Leadership na własnych warunkach, praca nad mocnymi stronami w sposób, z jakim dotąd się nie spotkałam, szczegółowe omówienie wartościowych publikacji dotyczących managementu i twórcza interpretacja ich treści poparta wieloletnim doświadczeniem. Jestem ogromnie wdzięczna za tą dynamiczną wymianę cennych myśli.

Ale sam program to nie wszystko...

Wiem, że i tak już trudno jest Ci znaleźć czas na cokolwiek…

Ale jeżeli pragniesz zmiany w swoim życiu, to musisz znaleźć tę godzinę czy dwie w tygodniu na swój rozwój.

Program online daje Ci możliwość pracy w swoim własnym tempie i o dowolnym czasie, a indywidualne podejście powoduje, że skupiasz się wyłącznie na sobie, a nie na teoretycznych przykładach.

Program online to także duża oszczędność czasu i pieniedzy, których nie tracisz na dojazdy i hotele- jak w przypadku szkoleń tradycyjnych. Nawet nie wspomnę o innych kosztach “bycia poza biurem”.

Nie wzmocnisz jednak swojej firmy, ani nie rozwiniesz swojego zespołu, jeżeli nie będziesz wzrastać w roli przywódczej.

Dlatego stworzyłam ten program dla kobiet takich, jak TY.

Ze swojej strony, gwarantuję Ci, że ani jedna minuta zainwestowana w program NEXT LEVEL LEADERSHIP nie będzie zmarnowana.


Więc czy jesteś gotowa, żeby dowiedzieć się więcej o sobie i wypracować skuteczne strategie przywódcze, aby pracować i żyć tak, jak chcesz?

.

NEXT LEVEL LEADERSHIP prowadzony jest w oparciu o proces, który skłani Cię do podjęcia konsekwentnych działań i implementacji zdobytej wiedzy w codziennej praktyce.

To proces, który sprawdziłam z menedżerkami, takimi, jak Ty.

100% wskaźnik ukończenia jest dowodem, że NEXT LEVEL LEADERSHIP praktycznie gwarantuje Twój sukces. A jeśli zdecydujesz się podążać za nim i #zaufaćprocesowi, możesz osiągnąć niemal magiczne rezultaty.

Każdego tygodnia otrzymasz jasne zadania do wykonania w oparciu o w 100% praktyczne i rzetelne narzędzia. Nie ma mowy o przetłaczaniu Ciebie zbędną wiedzą, czy bestsellerowymi koncepcjami, które nie znajdą zastosowania w Twojej firmie.

DrGulewicz to także niesamowita społeczność innych kobiet w biznesie, podzielających wspólne wartości i wspierających się w drodze do sukcesu w przywództwie. 

Częścią formuły sukcesu NEXT LEVEL LEADERSHIP i uzasadnieniem 100% współczynnika ukończenia jest to, że NIE wiesz wszystkiego od samego początku. Dlatego nasz hashtag to

#Zaufajprocesowi

Nie powiem więc dokładnie, co będzie się działo w programie każdego tygodnia. Zamiast tego poproszę Cię, abyś zaufała procesowi już teraz i po prostu doświadczyła magii Next Level Leadership- jeśli jesteś gotowa, aby poznać siebie i osiągnąć sukces, którego pragniesz!

.

Monika Sz.Wiceprezes Zarządu
Czytaj więcej
Świetnie prowadzone wykłady, w których trzeba było współpracować w 100% - każda z godzin w programie NLL dawała kolejne przemyślenia, pewność siebie, że wszystko, co robię jest moją zasługą, lecz trzeba pamiętać o samodoskonaleniu się i wiedzieć, gdzie się chce dopłynąć. Polecam wszystkim interesująca przygoda.

Jaka jest różnica między NEXT LEVEL LEADERSHIP,
a innymi programami online?

Gwarantuję, że NEXT LEVEL LEADERSHIP nie przypomina żadnego innego programu online, jaki kiedykolwiek robiłaś. 

Długo pracowałam nad programem i formułą, aby stworzyć coś, co naprawdę ma sens i daje prawdziwe rezultaty. 

Przedstawię Ci przegląd tego, czym NEXT LEVEL LEADERSHIP różni się od innych programów, których mogłaś do tej pory doświadczyć:

INNE PROGRAMY
100% wskażnik ukończenia
Przekazuję tylko te informacje, których potrzebujesz tydzień po tygodniu
Koncentruje się na wdrażaniu strategii
Daje Ci tylko te zadania, na których musisz się skupić TERAZ, abyś mogła podjąć działanie bez zbędnego przytłoczenia
Accountablity- pracujemy razem, nie będziesz pozostawiona sama sobie
Jasna droga i nie musisz zgadywać 

Wykorzystaj rozmach pracy indywidualnej i stwórz wyniki w 6 tygodni

Wymówki nie mają szans
10% wskażnik ukończenia
Przytłoczenie ogromną ilością wiedzy teoretycznej
Koncentrują się na nauce strategii
Przekazują z wyprzedzeniem cały program nauczania i czujesz się przytłoczona
Nikogo nie obchodzi czy podążasz, czy nie
Frustracja wielością opcji, powodująca zwątpienie i brak działania

Podążasz we własnym tempie

Pozwalają na wymówki, które utrzymują Cię w miejscu