Inkubator rozwoju profesjonalnego
dla kobiet w biznesie

Kompleksowe wsparcie w rozwoju Twojego
biznesu i przywództwa.

Tutaj dziedzictwo tradycyjnych zasad zarządzania łączy się z nowoczesnymi strategiami biznesu zmieniającego się cyfrowego świata. 


Zmieniamy zasady gry.

Nasza platforma narodziła się z przekonania, że tradycyjna ścieżka akademicka i rynek komercyjny Learning & Development nie wpisują się we współczesne potrzeby i dynamikę pracy liderów biznesu.

Tradycyjne modele edukacji dostarczały rzetelnej wiedzy, ale często nieaktualnej i odległej od realnych wyzwań biznesowych. Z drugiej strony, rynek komercyjny był pełen obietnic bez pokrycia i brakowało mu rzeczywistego kontekstu biznesowego.

Kolejnym archaizmem były szkolenia w formie tradycyjnej. W epoce cyfrowej, dzięki programom online mamy możliwość dostępu do wiedzy i rozwoju bez ograniczeń i ram czasowych czy przestrzennych. Dzięki temu możesz rozwijać się w swoim tempie, bez kosztownych delegacji, rozciągania kalendarza i konieczności rezygnowania z czasu spędzanego z rodziną. 

Rewolucja na rynku
Learning & Development.

Świat biznesu jest dziś wystarczająco złożony, 

Twój rozwój nie musi być kolejnym dylematem. 

100% DIGITAL / 100% HUMAN

Tutaj najlepsze praktyki edukacji zarządczej online spotykają się z troskliwym wsparciem mentora.

FORMUŁA ALL-IN-ONE 

Nie musisz ograniczać się do wyboru konkretnego obszaru biznesu do nauki – rozwijaj się we wszystkich dziedzinach zarządzania krok po kroku, w tempie, które Ci odpowiada.

RELIABLE SOURCE

Nie musisz już decydować, czy wybrać trenera bez praktyki biznesowej czy też praktyka bez teoretycznego zaplecza. Tu otrzymujesz kompleksowe wsparcie.

ZERO FLUFF

Nie marnuj czasu na przeszukiwanie rynku szkoleń i kursów, aby wyłowić te, które naprawdę wpłyną na Twój rozwój, omijając slogany i fałszywych guru biznesu.

TOTAL FLEXIBILITY

Rozwój nie oznacza, że musisz rezygnować z bz pracy, podróżować w delegacje, opłacać hotele i dojazdy, a także poświęcać czas z rodziną. Tutaj pracujesz wtedy, kiedy chcesz i w Twoim tempie, bez konieczności dostosowywania się do innych.

FULL FREEDOM

Płacisz roczny abonament subskrypcyjny, co daje Ci dostęp do wszystkich szkoleń i wsparcia mentora przez cały rok.

Wsparcie na każdym etapie.

Program członkowski FeMBA pozwala połączyć najlepsze praktyki z dziedziny zarządzania i przywództwa z wiedzą światowej klasy przedsiębiorstw z listy Fortune 100 oraz środowiska akademickiego, umożliwiając Ci rozwijanie umiejętności dostosowanych do zmieniającego się cyfrowego świata, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz czas

Wyróżnia nas unikalne podejście, łączące nie tylko dostęp do nowoczesnej platformy online w formie aplikacji mobilnej, ale także sesje mentoringowe na żywo, coachingi grupowe, wsparcie w implementacji oraz narzędzia accoutability.

Nasza platforma to więcej niż programy online – to interakcja na żywo z mentorem, rozwijanie umiejętności i nawiązywanie wspierających kontaktów w środowisku podobnych do siebie kobiet.

Wszechstronny model rozwoju.

Opieramy się na autorskim modelu rozwoju stworzonym przez Dr Gulewicz, który umożliwia pełne i kompleksowe podejście do wszystkich aspektów zarządzania i przywództwa.

Kompleksowa podróż rozwojowa.

Łączymy ponadczasowe zasady przywództwa z nowoczesnymi strategiami zmieniającego się cyfrowego świata.

Zajrzyj do środka.

Wyjątkowy program.

Uzyskaj dostęp do wszystkich kursów i programów DrGulewicz, które łączą ponadczasowe, tradycyjne zasady zarządzania z najlepszymi strategiami zmieniającego się cyfrowego świata. 

Kursy i programy DrGulewicz oparte są na najlepszych praktykach uznanych ekspertów z całego świata.

Przetworzyliśmy tę wartościową wiedzę w syntetyczną i angażującą formę, utrzymując ją w ramach kryteriów akademickich, a jednocześnie dostosowując ją do realnych wyzwań świata biznesu. 

Ten program zawiera esencję z dwudziestu lat pracy i rozwoju Dr Gulewicz, wartą setki tysięcy złotych. 

Teraz jest dostępna dla Ciebie na wyciągnięcie ręki

All-in-One

Kursy i programy DrGulewicz zawierają wszytko, co potrzebujesz, aby Twój rozwój był szybki, trwały i dawał Ci prawdziwą radość.

100% HUMAN
100% DIGITAL

CO MÓWIĄ UCZESTNICY PROGRAMÓW I KURSÓW DRGULEWICZ

Całkowicie nowe doświadczenie rozwojowe – ogromna wiedza, otwartość i prawdziwe zrozumienie różnych złożonych wyzwań.

Ela

Executive

Pomogła mi spojrzeć poza moje schematy branżowe, dostrzec ukryte możliwości, zidentyfikować i przygotować się na nieprzewidziane wyzwania oraz wprowadzić mój biznes na nowy poziom rozwoju.

Wioletta

Właścicielka firmy

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem. Przywództwo na własnych zasadach, praca nad mocnymi stronami w sposób jakiego jeszcze nie widziałam!

Agnieszka

Właścicielka firmy

Maria jest cennym doradcą, który z ciepłem i poczuciem humoru dzieli się wiedzą popartą doświadczeniem!

Petra

Menedżerka

Nie jest zamknięta w określonej formule i doradza każdemu klientowi w sposób naprawdę indywidualny.

Anna

Executive

Każda godzina w programie dawała mi więcej wglądu i pewności siebie. 

Polecam wszystkim tę ciekawą przygodę.

Monika

VP

Liderem się nie rodzisz.

Przywództwo to UMIEJĘTNOŚĆ,

która może i powinna być

rozwijana w ciągu całego życia.

Twoja inwestycja

dołącz świata FeMBA

FeMBA to coś znacznie więcej niż zwykły kurs czy program. To esencja dwudziestu lat doświadczenia, nauki oraz rozwoju. Stanowi zbiorcze źródło najlepszych kursów i programów z zakresu przywództwa i rozwoju biznesu, które znajdziesz teraz na naszej mobilnej platformie edukacyjnej. Wszystko to przedstawiane jest w atrakcyjnej i angażującej formie, a także wsparte cotygodniowymi spotkaniami na żywo z Dr Gulewicz. FeMBA to również uczestnictwo we wspierającej się społeczności liderek biznesu, które podzielają Twoje wartości i etykę pracy.

Dwie opcje płatności:

PLAN ROCZNY

BONUS

bilet wstępu na dwudniowe wydarzenie (in-person) w Zamku Topacz Art & SPA

Zniżka za jednorazową płatność 1680 PLN

ZAPŁAĆ W CAŁOŚCI

15 000 PLN

Subskrypcja miesięczna

Subskybcja odnawialna

1 400 PLN

BONUS

Dwudniowe wydarzenie (in person) w Zamku Topacz

Jeżeli zdecydujesz się do nas dołączyć i zapłacić jednorazowo za cały rok otrzymasz bilet wstępu na wydarzenie w Zamku Topacz o wartości 2000 PLN.

Ta dwudniowa sesja strategiczna radykalnie odmieni Twoje myślenie, scementuje znajomości i przygotuje strategicznie na rok 2024 – niezależnie od tego, co się wydarzy.

CO MÓWIĄ UCZESTNICY PROGRAMÓW I KURSÓW DRGULEWICZ

Warto wybrać ten program jeśli chcesz iść do przodu i się rozwijać. Masz możliwość uzyskania wiedzy akademickiej, jak i praktycznej, która razem połączona przynosi dla każdej liderki sukces.

Monika

Executive

Najbardziej podobało mi się to, że jest to wiedza w pigułce- są filmy i mam nadzieję, że nadal będą dostępne, mogę do nich wracać i czerpać z nich bezcenną wiedzę.

Agnieszka F.

Właścicielka firmy

Szczególnie wartościowe były dla mnie warsztaty, w ramach których rozwijałam systematycznie własną wizję działania, jednak przewodniki poparte wiedzą teoretyczną i odwołania do wyników badań pozwoliły mi dodatkowo uświadomić sobie lepiej położenie kobiety w relacjach biznesowych i trudności, z jakim może ono się wiązać.

Aneta

Właścicielka firmy

Bardzo mi się podobały posty uczestniczek na naszej grupie na FB- co robią, co chcą osiągnąć poprzez udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Opinie innych kobiet, ich sposoby na rozwiązywanie problemów.

Monika K.

Menadżerka

Podobała mi się atmosfera kursu: dużo ciepła, dyskrecja, profesjonalizm. Świetny kurs dla podbudowania poczucia własnej wartości i uporządkowania siebie jako lidera. Bardzo podobała mi się swoboda w wykonywaniu ćwiczeń, dyskrecja, praca sama ze sobą.

Anna K.

Właścicielka firmy

Ten kurs to bardzo dobrze zainwestowany czas. Filmy na każdy tydzień zawierają sama kwintesencję wiedzy. Dzięki cwiczeniom na spotkaniach na żywo odkryjesz w sobie to o czym do tej pory nie miałaś pojęcia. Po przerobieniu kursu staniesz się zupełnie inną kobietą. Twoja odwaga i pewność siebie poszybuje mocno w górę.

Zuzanna

Właścicielka biznesu

Jak się przyłączyć?

Nie jesteś jeszcze gotowa/gotowy, żeby aplikować? Aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach możesz zapisać się na listę DrGulewicz Insider.

  • Wybierz optymalny dla Ciebie wariant. Płacąc jednorazowo otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów, natomiast wybierając subskrypcję miesięczną co miesiąc odblokowujemy Ci dostęp do kolejnych nagrań. W obu przypadkach uzyskujesz także dostęp do Platformy Edukacyjnej oraz do zamkniętej grupy społeczności kobiet FeMBA.
  • W pierwszym tygodniu zostanie zorganizowana sesja planistyczną z dr Gulewicz, podczas której zdefiniujesz swoje plany rozwojowe.
  • Co miesiąc otrzymujesz plan pracy, workbook oraz materiały, które pomogą Ci zrealizować plan. Materiały udostępniane są zgodnie z przemyślanym procesem. Jeżeli czujesz, że masz potrzebę szybszego tempa pracy w każdym momencie możesz przejść na plan roczny i uzyskać dostęp do wszystkich materiałów.
  • Co miesiąc masz możliwość udziału w sesji grupowej.
  • Co kwartał zorganizujemy dla Ciebie indywidualne spotkanie „Accountability Review” podczas, którego określisz, gdzie jesteś w realizacji swojego planu oraz jakie masz wyzwania.
  • Aby przyspieszyć wyniki w określonych obszarach pracy będą organizowane 30-60 dniowe sprinty (wyzwania).
  • Raz w roku organizowane jest wydarzenie na żywo (mastermind) dla uczestniczek oraz absolwentek programu.

Program FeMBA jest kompleksowy i obszerny, a także ma przemyślaną strukturę. Nie musisz jednak się obawiać przytłoczenia ani prokrastynacji Już w pierwszym tygodniu Twojego członkostwa w programie omówimy Twoje potrzeby oraz przygotujemy wspólnie spersonalizowany plan działania. Będziemy uważnie śledzić Twoją ścieżkę rozwoju i postępy. Co miesiąc otrzymasz szczegółowy plan działań, a co kwartał będziemy się spotykać na krótkim przeglądzie postępów.

Sesje na żywo z dr Gulewicz organizowane są za pośrednictwem platformy ZOOM. Sesje indywidualne umawiane są z każdym uczestnikiem zgodnie z dostępnością, natomiast sesje grupowe są nagrywane- jeżeli nie możesz wziąć udziału, masz możliwość odsłuchania nagrania w dogodnym dla siebie momencie. 

Twoje członkostwo w FeMBA trwa tak długo, aż nie wygaśnie Twój plan lub subskrypcja. Subskrybcja miesięczną jest odnawialna automatycznie i można ją zakończyć przed rozpoczęciem kolejnego okresu członkostwa poprzez wysłanie e-maila na adres: contact@drgulewicz.pl lub możesz anulować subskrypcję osobiście na swoim koncie na platformie. 

Subskrypcja ma przeprowadzić Ciebie przez pewien proces transformacyjny – merytoryczny, praktyczny i umysłowy. Jeżeli zostanie on przerwany, zastopowany, należy zacząć od nowa, by móc kontynuować rozwój efektywnie bez narażania się na chaotyczność korzystania z materiałów. Jedynie w przypadku subskrypcji rocznej dostęp otwiera się do wszystkich materiałów, także jest to jedyna możliwość, aby np. kontynuować po czasie od jakiegoś miejsca.

Tak. Dla swojej wygody pobierz aplikację mobilną, w której znajdziesz wszystkie materiały, a także możesz uczestniczyć w spotkaniach na żywo i wykonywać ćwiczenia.

W każdym momencie możesz zrezygnować z planu rocznego FeMBA, jednak bez możliwości zwrotu środków. Możesz to zrobić wysyłając e-mail na adres: contact@drgulewicz.pl z informacją o chęci rezygnacji z planu rocznego. Dostęp do wszystkich funkcjonalności FEMBA zachowujesz do daty zakończenia pełnego rocznego okresu rozliczeniowego.

Jeżeli masz dodatkowe pytania napisz do nas na: contact@drgulewicz.com