Po pierwsze-
zarządzaj sobą

Jeżeli poszukujesz transformującego doświadczenia rozwojowego, aby osiągnąć nowy poziom przywództwa, dołącz do programu mentorskiego Next Level Leadership z dr Marią Magdaleną Gulewicz.

To program, który odmieni Twoje życie. 

Przywódcy biznesu z różnych branż wzięli udział w tym programie, aby rozwijać głębokie zrozumienie siebie w sposób, którego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Dzięki unikatowej, autorskiej formule programu poszerzyli swoją perspektywę i na zawsze odmienili swoje podejście do przywództwa.

Dr Gulewicz przez ponad 20 lat zgłębiała tajniki przywództwa – jako członkini Top Managementu firmy z listy FORTUNE100, jako badaczka z dyplomem MBA i doktoratem z zarządzania oraz jako wykładowczyni akademicka. Specjalizuje się we wspieraniu liderów biznesu, którzy mają odwagę stawać w swojej autentyczności i integralności z wyznawanymi wartościami, aby dokonywać zmian, do których są powołani – poprawiając jakość życia ludzi w swoich społecznościach oraz zwiększając dochody firmy.

Ten program mentorski jest stworzony dla dojrzałych liderów biznesu, którzy są gotowi do pracy nad sobą i swoim przywództwem. Dzięki spersonalizowanemu podejściu, program pomaga w osiągnięciu wyższych poziomów świadomości, a także zapewnia indywidualne wsparcie w osiąganiu celów rozwojowych.

Każdy uczestnik programu uzyskuje dostęp do prywatnych spotkań z dr Gulewicz, aby omówić swoje cele i wyzwania w przywództwie, a także otrzymać poradę i urealniający feedback w atmosferze szacunku, zaufania i szczerości. Konkretny plan spotkań jest ustalany na podstawie indywidualnych potrzeb, a spotkania odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Jeżeli jednak potrzebujesz intensywnej pracy, dr Gulewicz oferuje VIP Development Days i może być dostępna w formule spotkań na żywo w większych europejskich miastach.

Prawdziwą i trwałą doskonałość w przywództwie możesz osiągnąć tylko wtedy, gdy działasz na styku swojego celu, wartości, mocnych stron oraz zdyscyplinowanej samoświadomości.

dr Maria M. Gulewicz

skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc, wypełnij ten krótki formularz.