indywidualny program rozwoju przywództwa

Po pierwsze,
zarządzaj sobą

Poznaj siebie, aby wywierać świadomy wpływ na swoją przyszłość i otoczenie.

Jakim liderem chcesz być?

We współczesnym świecie, aby być skutecznym liderem, trzeba być autentycznym. Musisz być sobą. 

Jednak, aby być sobą, musisz najpierw stać się KIMŚ.

Wyrusz w transformacyjną podróż, aby poznać siebie i zrozumieć innych, wywierając trwały i świadomy wpływ na swoją przyszłość, organizację i ludzi wokół Ciebie.

AUTORSKI PROGRAM W FORMULE ALL-IN-ONE

01.

Samopoznanie

Poznaj siebie, aby świadomie kierować swoimi działaniami i podejmować bardziej trafne decyzje. Rozwiń swoją samoświadomość oraz rozumienie swojego wpływu na innych. 

02.

Wiedza

Pozyskaj nową wiedzę, aby osiągać lepsze wyniki i utrzymać konkurencyjność na rynku. Zyskaj: lepsze zrozumienie otoczenia biznesowego, wypracuj skuteczniejsze reakcje i trafnie przewiduj zachowania i zdarzenia.

03.

Narzędzia

Poznaj nowe, praktyczne i rzetelne narzędzia, które pomogą Ci lepiej zarządzać zespołem, a także podejmować lepsze decyzje i efektywnie rozwiązywać problemy.

04.

Mindset

Poszerz swoją perspektywę i odblokuj myślenie, aby elastyczne reagować na zmiany, adaptować się do nowych sytuacji i bardziej konstruktywnie podchodzić do pojawiających się wyzwań.

Zupełnie
Nowe Doświadczenie

NEXT LEVEL LEADERSHIP to intensywny, indywidualny program rozwoju przywództwa, nastawiony na pracę nad sobą w roli liderki/lidera oraz budowanie osobistego autorytetu. Program łączy elementy doradztwa, mentoringu oraz pracy własnej. 

To 10- tygodniowy program, w którym w atmosferze zaufania i szacunku otrzymasz niezbędne narzędzia oraz wsparcie, aby świadomie wpływać na innych i rozwinąć swój naturalny autorytet.

To program transformacyjny, którego efektem są realne zmiany w codziennej praktyce biznesowej, a także widoczna i trwała zmiana perspektywy i świadomości. 

Skuteczna Metoda

ROBIĆ   > BYĆ   > STAWAĆ SIĘ

Przywództwo jest jednym z najpiękniejszych doświadczeń życiowych.

 

Większość liderów rozpoczyna swoją drogę od osiągnięcia doskonałości w realizacji działań („Robienie”). 

Następnie przywódcy kierują swoją uwagę na kształtowanie swojej tożsamości i rozwijanie swoich umiejętności przywódczych („Bycie Kimś”). 

Ostatecznym celem jest osiągnięcie najwyższego poziomu przywództwa poprzez stałe doskonalenie i pełne wykorzystanie swojego potencjału jako „Najlepsza Wersja Siebie” w roli przywódcy.

Prawdziwą i trwałą doskonałość w przywództwie możesz osiągnąć tylko wtedy, gdy działasz na styku swojego celu („purpose”), wartości, mocnych stron oraz zdyscyplinowanej samoświadomości.

Dla kogo?

Ten program zaawansowanego rozwoju przywództwa jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów, którzy chcą doskonalić swój warsztat poprzez lepsze zarządzanie sobą.

To program także dla menedżerów obejmujących wyższe stanowiska kierownicze, którzy mają działać poza ich obecną wiedzą funkcjonalną i skupiać się na kształtowaniu strategii organizacji oraz skutecznym kierowaniu ludźmi.

Autorski Program

Sednem prawdziwie skutecznego przywództwa jest to, jak lider radzi sobie ze złożonością i różnorodnością zjawisk, w otoczeniu, w którym funkcjonuje jego biznes. 

Program Next Level Leadership pomaga w transformacji przywództwa oraz praktyk zarządczych, aby pozostać skutecznym w świecie paradoksów i świadomie wywierać wpływ, z troską o to, jaki ślad po sobie zostawiamy w ludziach i na ziemi.

Ten wielopłaszczyznowy program opiera się o modele oraz teorie poparte naukowo, realizując akademickie kryteria metodyczne. Jest wolny od spekulacji, modnych frazesów i nadęcia.

Poznaj siebie
Otwórz drzwi do lepszego poznania siebie oraz ludzi wokół Ciebie. Odkryj tajemnice własnego zachowania, zrozum dlaczego podejmujesz konkretne decyzje i jakie masz potrzeby. Rozpocznijmy tę transformującą podróż rozwojową od odkrycia Twojego profilu psychologicznego.
Twoje mocne i słabe strony
Rezultatem tej sesji jest lepsze poznanie Twoich mocnych i słabych stron oraz zrozumienie, w jaki sposób mogą one wpływać na pojawiające się Twoim życiu wyzwania i relacje interpersonalne.
Zarządzanie sobą w stresie
Podczas tej sesji zdobędziesz narzędzia i wiedzę niezbędną do skutecznego zarządzania sobą w sytuacjach stresowych. Zrozumiesz, jak unikać pułapek myślenia i identyfikować "triggery" (wyzwalacze). Dzięki poznaniu swojego podstawowego konfliktowego wątku relacyjnego będziesz podejmować lepsze decyzje oraz utrzymywać otwartość umysłu, zachowując spokój w trudnych sytuacjach.
Zarządzanie relacjami
Podczas tej sesji zdobędziesz narzędzia i wiedzę niezbędną do skutecznego zarządzania relacjami. Zrozumiesz, w co grają ludzie, dowiesz się jak identyfikować manipulacje interpersonalne oraz jak nie wpadać w trójkąt dramatyczny. Dzięki poznaniu tych gier i schematów będziesz lepiej zarządzać relacjami interpersonalnymi.
Styl przywództwa
Przenalizujesz swój styl przywództwa, a także uzyskasz feedback 360 stopni. Poprawisz swoją skuteczność, dostosowując swój styl przywództwa do sytuacji, zamierzonego celu oraz kontekstu.
Poznaj swoją organizację
Odkryj swoją organizację: zrozum jej historię, kulturę, język oraz główne narracje. Urealnij swoje oczekiwania, a także dostosuj decyzje i działania do kontekstu firmy, aby osiągać zaplanowane wyniki.
Poprzedni
Następny

Przywódcy biznesu z różnych branż wzięli udział w tym programie, aby rozwijać głębokie zrozumienie siebie w sposób, którego nigdy wcześniej nie doświadczyli. 

Dzięki autorskiej formule programu poszerzyli swoją perspektywę i na zawsze odmienili swoje podejście do przywództwa.

Dzięki spersonalizowanemu podejściu, program pomaga w osiągnięciu wyższych poziomów świadomości w roli lidera, a także zapewnia indywidualne wsparcie w osiąganiu celów rozwojowych.

Co nas wyróżnia?

Dostarczamy wysokiej jakości doświadczenie rozwoju przywództwa w programach nastawionych na konkretne rezultaty.​

W naszych programach: 

Korzyści dla Twojej firmy


Dr Gulewicz przez ponad 20 lat zgłębiała tajniki przywództwa – jako członkini Top Managementu firmy z listy FORTUNE100, jako badaczka z dyplomem MBA, doktoratem z zarządzania oraz dwoma fakultetami z psychologii społecznej biznesu, a także jako ceniona wykładowczyni akademicka. 

Specjalizuje się we wspieraniu liderów biznesu, którzy mają odwagę stawać w swojej autentyczności i integralności z wyznawanymi wartościami, aby dokonywać zmian, do których są powołani – poprawiając jakość życia ludzi w swoich społecznościach oraz zwiększając dochody firmy.

Jak aplikować

Nie jesteś jeszcze gotowa/gotowy, żeby aplikować? Aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach możesz zapisać się na listę DrGulewicz Insider.

Możesz aplikować do programu wysyłając zgłoszenie online. Dbamy o to, aby zapewnić najlepsze dopasowanie kandydatów i programów dlatego proces aplikacji nie jest automatyczny, a miejsca w tym programie są ograniczone. Zachęcamy do zgłaszania się z wyprzedzeniem.

Aplikacje do programu NLL przyjmujemy przez cały rok. Rekomendujemy złożenie wniosku co najmniej na miesiąc przed rozpoczęciem programu, aby odpowiednio dopasować terminy.

Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 48 godzin. Po jego otrzymaniu umówimy krótkie spotkanie online z dr Gulewicz przez platformę ZOOM, podczas którego wspólnie ocenimy, jak możemy dopasować program do Twoich potrzeb i omówimy możliwości współpracy.

W trakcie trwania programu zaplanowanych zostanie 6 sesji na żywo z dr Gulewicz za pośrednictwem platformy ZOOM. Harmonogram sesji jest ustalany indywidualnie.

Program trwa 10 tygodni. 

Dostęp do mobilnej Platformy Edukacyjnej z ćwiczeniami, ,materiałami VIDEO i AUDIO, podręcznikami, przedrukami artykułów z magazynów branżowych, handoutami, infografikami, quizami, assessmentami oraz streszczeniami bestsellerowych książek biznesowych otrzymujesz bezterminowo. 

Będziesz także objęta/-y wszelkimi aktualizacjami programu, jakie będą następowały w przyszłości. 

Tak. Zarówno platforma jak i sesje na żywo prowadzone są przez aplikacje mobilne. 

Istnieje możliwość przełożenia sesji z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Program nie może jednak trwać dłużej niż 10 tygodni. 

W każdym momencie trwania programu możesz zrezygnować z jego kontynuacji, jednak bez możliwości zwrotu środków. 

Jeżeli masz dodatkowe pytania napisz do nas na: contact@drgulewicz.com

Zainwestuj w siebie

Aplikuj do Programu Next Level Leadership 

Najbardziej elastyczna oferta

2 miesięczne raty po 

3 300 PLN

Najniższa oferta

Jednorazowa płatność

6 000 PLN

skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy Ci pomóc, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

Po jego wypełnieniu umówimy się na spotkanie online przez platformę ZOOM, podczas którego wspólnie ocenimy, jak możemy dopasować program do Twoich potrzeb i omówimy możliwości współpracy.

Program Stypendialny

Każdego roku oferujemy jedno w pełni finansowane stypendium oraz jedno stypendium 50% na udział w programie Next Level Leadership.

Stypendia przyznawane są kobietom,  w celu wspierania różnorodności i zwiększania ich udziału w przywództwie.

Aby się zakwalifikować, musisz być liderką, która:

  • spełnienia kryteria przyjęcia do Programu Next Level Leadership
  • posiada potencjał i silną motywację do rozwoju w roli przywódczej
  • odnosi sukcesy, jako menedżer zespołu
  • (preferowane) pochodzi z organizacji non-profit, najlepiej lokalnej
  • (preferowane) jest wzorem lidera zaangażowanego społecznie.

Wnioski o stypendia do  Programu Next Level Leadership można składać przez cały rok.  Aby ubiegać się o stypendium prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: contact@drgulewicz.pl z opisem swojej sytuacji oraz motywacji do udziału w programie.

Kandydatury do programu stypendialnego są oceniane na podstawie pisemnego zgłoszenia oraz referencji uzupełniających. Wybrane kandydatki są zapraszane na rozmowę wstępną.

Stypendia są finansowane  ze środków własnych DrGulewicz oraz darowizn.. 

Jeśli jesteś zainteresowana/-y wsparciem stypendiów, skontaktuj się z nami pod adresem: contact@drgulewicz.pl

Poznaj nasze pozostałe kursy i programy

Komplementarne Programy Rozwoju Przywództwa 

Rozwijaj swój biznes, poprzez strategiczne inwestycje w doskonalenie swoich kluczowych menedżerów i wychodząc naprzeciw wyzwaniom przyszłości dzięki naszemu pakietowi programów.